banner2

Aleyna Tilki düeti ortalığı karıştırdı! Selda Bağcan kendisini eleştiren Gökhan Türkmen'e ağzına geleni saydı 'Terbiyesiz'

Selda Bağcan, geçtiğimiz günlerde Harbiye'de verdiği konserde Aleyna Tilki'yi sahneye davet etmişti. Gökhan Türkmen ise durumu eleştirerek 'reklam' yapmakla suçlamıştı. Selda Bağcan'dan ünlü şarkıcıya sert bir yanıt geldi.

Magazin 07.08.2022, 19:19 07.08.2022, 19:54
Abone ol
Aleyna Tilki düeti ortalığı karıştırdı! Selda Bağcan kendisini eleştiren Gökhan Türkmen'e ağzına geleni saydı 'Terbiyesiz'

Selda Bağcan, 4 Ağustos'ta Harbiye'de sevenleriyle buluştu. Usta sanatçı bir ara seyirciler arasında olan Aleyna Tilki'yi sahneye konuk etti. Bağcan, genç popçuya övgüler yağdırırken, ikilinin düeti sosyal medyaya damgasını vurdu. O görüntülere şarkıcı Gökhan Türkmen'den tepki geldi. 

REKLAM ELEŞTİRİSİ YAPMIŞTI

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Türkmen, şu ifadeleri kullandı:

"Ülkede o kadar değerli genç, müziğini ve kendini tanıtabilmek için uğraşan ve bunu da çok etik ve gerektiği yerden yapan müzisyen varken; bir çınarın, bir o kadar önem kazanmış bir yerde böyle bir şarkıcıyı çıkarıyor olmasının bir nedeni vardır elbet. Biz anlayamayız! Güzel reklam; hayırlı işler, bol güneşler herkese!"

"TERBİYESİZLİK YAPMIŞ"

O açıklamanın ardından gözler Selda Bağcan'a çevrilmişti. Konuyla ilgili Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni Olcay Ünal Sert'e konuşan usta isim, Gökhan Türkmen'i yerden yere vurdu. 

Bağcan, "Terbiyesizlik yapmış... Bir defa ben hiçbir şekilde Aleyna'yı anons etmedim. Onu kendi orkestramızdan bile gizledik. Birden bire geldi sürpriz için. O da 'reklam yapıyor' diyor, sana ne? Kıskandı belki de... Gereksiz polemikler bunlar... Sanatçı sanatıyla gündem olmalı. Ayrıca sahneme kimi çıkarmak istersem onu çıkarırım, sana ne?" diye konuştu.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!