banner2

Aleyna Tilki açıldıkça açıldı, iç çamaşırlı pozlarını yayınladı! Ünlü şarkıcıdan tepki gecikmedi! 'Gerçekten yazık'

Yeni şarkısıyla çıkış yapan Aleyna Tilki, Londra'da fotoğraf çekimi yaptı. İç çamaşırıyla poz veren genç şarkıcının o hallerine Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek'ten sert tepki geldi.

Magazin 02.11.2022, 21:06 02.11.2022, 21:39
Abone ol
Aleyna Tilki açıldıkça açıldı, iç çamaşırlı pozlarını yayınladı! Ünlü şarkıcıdan tepki gecikmedi! 'Gerçekten yazık'

Aleyna Tilki, kariyerinin yanı sıra son dönemlerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Genç popçu, bir süre önce kariyerini yurt dışında sürdürmeye karar vermişti. Yeni şarkısı "Tanırım İntiharı"nı birkaç gün önce yayınlayan Aleyna Tilki, İngiltere'ye gitti. Ünlü şarkıcı Londra'da bir fotoğraf çekimi yaptı.

İddialı paylaşımlarıyla dikkat çeken Tilki, son olarak iç çamaşırlı pozlarını yayınladı. Şarkıcı, o paylaşımına "Londra'da fotoğraf çekiminden selam" notunu yazdı.

"ÇOLUK ÇOCUK NE HALE GELDİLER"

Sosyal medyada kısa süre içinde gündem olan o pozlara birçok kullanıcıdan tepki geldi. Tepki gösteren isimlerden biri de Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek oldu. Akyürek,  "Bu ve benzerlerinin proje olduğunu düşünüyorum, sonra çoluk çocuk nasıl bu hale geldiler diye hiç şaşırmayalım. Önlerinde bu örnekler varken. Gerçekten yazık" sözleriyle eleştirdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!