Akciğer kanseri ile mücadele eden Billur Kalkavan'dan yeni haber! Sosyal medyadan duyurdu

Bir süredir akciğer kanseriyle mücadele eden Billur Kalkavan, sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili paylaşımda bulundu. Kalkavan, tedavisine evde devam edileceğini, ilaçlarının hafifletildiğini söyledi.

Magazin 23.06.2022, 17:25 23.06.2022, 17:45
Abone ol
Akciğer kanseri ile mücadele eden Billur Kalkavan'dan yeni haber! Sosyal medyadan duyurdu

Hamdi Alkan'ın geçtiğimiz haftalarda sosyal medyadan yaptığı paylaşımla ünlü oyuncu Billur Kalkavan'ın akciğer kanserine yakalandığı ortaya çıkmıştı. Bir süredir kanser tedavisi gören oyuncu, sosyal medya hesabından takipçilerini hastalık süreciyle ilgili sık sık bilgilendiriyor. Kalkavan, sağlık durumuyla ilgili güzel haberi verdi.

"BEYNİM TERTEMİZ, LEZYONLAR ÇÜRÜYOR"

Billur Kalkavan, hasta yatağından çekildiği fotoğrafla Tomografi ve MR sonuçlarını paylaştı. Kalkavan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Herkes soruyor en iyisi buradan anlatmak. Tetkikler yapıldı sonuçlar mükemmel (maşallah). Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor ve yok oluyorlar. Ufak tefek bir şeyler kaldığından doktorum ilaçlarımı hafifletti. Yarın eve dönüyorum, artık hastanede çok kalmama gerek yok enerjim iyi. Ağrım sızım yok. Hala tek sıkıntım iştah onu da halledeceğim yavaş yavaş. Kilom 47 boyum 1.64 evli ve 6 çocukluyum.

"HASTALIĞI EN HIZLI YENEN İNSAN OLACAĞIM"

Soran, ilgilenen, dua eden, iyi niyetlerini dileklerini gönderen herkese sonsuz teşekkürler. Sayenizde bu hastalığı en hızlı yenen insan olma yolunda ilerliyorum. Benden de herkese sevgiler, saygılar. Tabi ki en önemlisi bundan sonra sağlığı korumak. Bir sürü konuda düşünce yapısını değiştirmek ki bir daha uğramasın. Bye bye pislikler."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!