banner2

Ahu Tuğba ile Meriç Erkan birbirine girdi! 'Reklam peşinde' dedi, ağzına geleni saydı

Meriç Erkan'ın geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda yaptığı açıklamalar Ahu Tuğba'yı kızdırdı. Ahu Tuğba, "Hala reklam peşinde, gitsin ibadetini yapsın" dedi.

Magazin 04.07.2022, 20:16 04.07.2022, 20:44
Abone ol
Ahu Tuğba ile Meriç Erkan birbirine girdi! 'Reklam peşinde' dedi, ağzına geleni saydı

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla gündemden düşmeyen Meriç Erkan'ın geçtiğimiz aylarda dine yönelerek hayat tarzını tamamen değiştirdiği ortaya çıkmıştı. Adını 'Mahmut' olarak değiştiren Erkan'ın, son olarak katıldığı programda Ahu Tuğba hakkında söylediği sözler tepki çekti. Ahu Tuğba'dan o sözlere yanıt gecikmedi.

"BEN O DÖNEMİN YALANCISIYIM"

Katarsis programına konuk olan Meriç Erkan, Ahu Tuğba ile yaşadıkları hakkında "Doğaçlama kurgu. Sen buna aşıksın bu da seni kabul etmiyor. Kritik noktaları onlar belirliyor gerisi sana kalıyor. Bir duygu yok varmış gibi. Ahu Tuğba'ya karşı hiçbir şey yoktu. Aslında o dönemin yalancısıyım ben. Buna razı edilmiştim bu da benim hatamdır" ifadelerini kullandı.

"SAYEMDE PARA KAZANDI"

Meriç Erkan'ın açıklamalarının ardından Magazinsortie'ye açıklama yapan Ahu Tuğba, "Ben bin kez söyledim zaten hiçbir şey olmadığını. Hâlâ reklam peşinde. Gitsin ibadetini yapsın, ne işi var gazetelerde? Benim bu şahısla aramda hiçbir şey olmamıştır. İlk sinema filmini de benle çekmiştir, yıllarca hiçbir şey olamamıştır.

1988 yılından TV programına kadar ne yapmış sinemada? Benim hatam bir açılışa gittik, orada gördüm. Bana 'Annem sana dua ediyor' dedi. Ben de Savaş Kalafat'a söyledim. Çünkü 'Ahu Tuğba'yı seviyorum' diyen TV'ye çıkıyordu o zamanlar... Ben aptal mıyım, hepsi kendi kendi reklamlarının peşindeydi. İbadetine devam etsin... Benim sayemde para kazandı, ben hakkımı ve iyi niyetimi helal etmiyorum" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!