Acun Ilıcalı, Rıdvan Dilmen ile anlaştı! Yeni adresi herkesi şaşırttı

Acun Ilıcalı, kendi kanalı olan TV 8.5 yeni sezona iddialı girmek için birçok ünlü ismi transfer etmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf ile Hakemlik kariyerini noktalayan Fırat Aydınus ile Acun Ilıcalı'nın program için anlaştığı iddia edilmişti.

Magazin 26.06.2022, 20:02
Acun Ilıcalı, Rıdvan Dilmen ile anlaştı! Yeni adresi herkesi şaşırttı

Yeni bir iddiada geçen sezonu TRT'de geçiren Rıdvan Dilmen ve NTV'den Murat Kosava için yapıldı. Acun Ilıcalı’nın Fırat Aydınus ve Rıdvan Dilmen ile anlaştığı ve ikiliye beraber program yaptıracağı öne sürüldü.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde eski hakem Fırat Aydınus ile bir araya geldi. Ilıcalı, sosyal medya hesabından Aydınus ile berebar çekilmiş fotoğrafını paylaşırken, "Fırat Hocam keşke bizim kanalımızda çalışsa" ifadelerini kullandı.

TV8.5’DA YAYIN YAPACAKLAR

Acun Ilıcalı'nın bu paylaşımının ardından ise bomba bir iddia geldi. Özellikle sosyal medyada yer alan haberlere göre, Fırat Aydınus, Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8.5' kanalında program yapacak.

RIDVAN DİLMEN’İN YENİ ANLAŞTIĞI KANAL

Rıdvan Dilmen, geride kalan Süper Lig sezonunu TRT Spor'da yayınlanan Yüzde 100 Futbol programında yorumlamıştı. Sezon içinde bazı programlara katılmayan Rıdvan Dilmen'in TRT ile sorun yaşadığı ve programdan ayrılacağı iddia edilmiş ancak Dilmen sezonu TRT'de tamamlamıştı.

UZUN YILLAR PROGRAM YAPAN İKİLİ YENİDEN BİR ARAYA GELİYOR

Rıdvan Dilmen ile sunucu Murat Kosova arasındaki birliktelik ise eskiye dayanıyor. Dilmen ve Kosova, Yüzde Yüz Futbol programının NTV ekranlarında yayınlanan ilk döneminde birlikte ekrana çıkmışlar ve uzun süre boyunca ikili olarak programa devam etmişlerdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!