banner2

29 Aralık MasterChef ikinci eleme adayı kim oldu? 29 Aralık MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı?

29 Aralık MasterChef ikinci eleme adayı kim oldu? 29 Aralık MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? İşte haberin ayrıntıları…

Magazin 30.12.2021, 00:18
Abone ol
29 Aralık MasterChef ikinci eleme adayı kim oldu? 29 Aralık MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef yarışmasında iki takım da haftanın ilk oyununu gerçekleştirdi ve birinci eleme adayı belirlendi. Çarşamba akşamı ise MasterChef'te ikinci takım oyunu yapıldı ve kazanan-kaybeden takım netleşti. İkinci eleme adayı kaybeden kırmızı takımdan çıkıyor. Peki, 29 Aralık Masterchef'te ikinci eleme adayı kim oldu?

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, haftanın ikinci takım oyununda tavuk ile yaratıcı tabaklar çıkardı. MasterChef jürisi, 6 isimden, tavuk ve tavuğun parçaları ile üç farklı tabak çıkarmalarını istedi. Kazanan ise mavi takım oldu. Peki, MasterChef eleme adayları kimler?

29 ARALIK MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

TV8'in sevilen lezzet yarışması MasterChef'te eleme heyecanı sürüyor. İkinci takım oyunu ardından ikinci eleme adayı da netleşiyor. İki takım da tavuğun her şeyinden üç farklı yemek yaptı. Oyun sonunda Burcu Somer Şef'ten övgü aldı ve yemeğine kaşık atıldı. Kazanan ise mavi takım oldu. Kırmızı takım; Dilara ve Hasan arasında eleme öncesi son oyun yapıldı. Üç isim de eleme potasına gitmemek için bal kabağından tabaklar çıkardı. Bireysel dokunulmazlığı Dilara kazandı.

MASTERCHEF İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın ilk eleme adayı Burcu olurken ikinci isim ise Hasan oldu.

MASTERCHEF'TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Yarışmacıları çarşamba akşamki bölümde büyük sürpriz karşıladı. 6 ismin de annesi yemeklerde eşlik etti. Anne yemeklerinin yapıldığı oyunda son üçe kalanlar ise; Tahsin ve annesi Necla, Hasan ve annesi Netice, Eren ve annesi Arife oldu. Kazanan isim henüz belli olmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!