banner2

27 Aralık MasterChef'te kaptanlığı kim kazandı? 27 Aralık MasterChef mavi ve kırmızı takımlarında kimler var?

27 Aralık MasterChef'te kaptanlığı kim kazandı? 27 Aralık MasterChef mavi ve kırmızı takımlarında kimler var? İşte haberin detayları…

Magazin 28.12.2021, 00:36
Abone ol
27 Aralık MasterChef'te kaptanlığı kim kazandı? 27 Aralık MasterChef mavi ve kırmızı takımlarında kimler var?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında kaptanlık oyunu mücadelesi nefes kesti. Yarışmada, finale kısa süre kala mavi takım kaptanı belirlendi. Haftanın yeni takımları 27 Aralık akşamı belli oldu. Ardından yarışmacıları büyük bir sürpriz karşılıyor. İşte, MasterChef mavi ve kırmızı takımları...

Mavi takım ve kırmızı takım kaptanları seçildi. Yarışmada ilk etapta isimleri, Beef Wellington yemeği karşıladı. Yarışmacıları zorlayan yemek sonunda en iyi yapan mavi takım kaptanlığını aldı ve kırmızı takım kaptanını belirledi. Çekişmeli oyunun akabinde yarışmacılar Basketbol Süper Ligi'nin başarılı basketbolcularını karşılarında görecek. 27 Aralık MasterChef'te kim kazandı?

27 ARALIK MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Yarışmada haftanın yeni takım kaptanları ve yarışmacıları belirleniyor. MasterChef'te yarışmacılar kaptanlık için Beef Wellington yemeğini yaptı. Tahsin, Hasan ve Eren arasından mavi takım kaptanlığını Eren kazandı. MasterChef'in son kaptanı olmaya hak kazandı. Kırmızı takım kaptanı olarak da Hasan'ı tercih etti.

MAVİ TAKIM

Eren - Kaptan

Sergen

Tahsin

KIRMIZI TAKIM

Hasan - Kaptan

Dilara

Burcu

MASTERCHEF'TE ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef'in yeni bölümünde kaptanlık düellosu yerine Basketbol Süper Ligi oyuncuları mutfağa girip yemek yapıyor. MasterChef yarışmacıları, basketbolcu takım arkadaşları ile üç farklı yemek yapıyor. Oyunda talimatları veren MasterChef yarışmacıları oldu ve yemekleri de başarılı sporcular yaptı. Menüde ise; mercimek çorbası, tagliatelle bolognese ve magnolia yer aldı. Kazanan kırmızı takım oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!