Tuğçe Demirbilek boşanma nedenini açıkladı! Danilo Zanna'nın yaptıklarını ifşa etti

Danilo Zanna ile 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek boşanma kararı almıştı. Çiftin neden boşandığı merak edilirken, Tuğçe Demirbilek'in avukatından konuyla ilgili açıklama geldi.

Kültür / Sanat 07.12.2021, 16:39 07.12.2021, 16:56
Abone ol
Tuğçe Demirbilek boşanma nedenini açıkladı! Danilo Zanna'nın yaptıklarını ifşa etti

Masterchef'in sevilen jüri üyesi Danilo Zanna ve 9 yıl önce nikah masasına oturduğu Tuğçe Demirbilek ayrılma kararı almıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde çiftle ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Tuğçe Demirbilek'in 1 milyon euro tazminat istediği, bu nedenle boşanmanın gerçekleşmediği öne sürüldü. Demirbilek'in avukatından konuyla ilgili açıklama geldi.

Hürriyet'in haberinin ardından avukat Cemal Sedat Dayıoğlu cevap ve düzeltme yazısı gönderdi. Ortaya çıkan yazıda ikilinin boşanma nedenleri de yer alıyor.

"DANİLO'NUN YALANLARLA KURULU HAYATI.."

Yazıda şu ifadeler yer aldı:

"Tarafların boşanma nedeni evliliklerin ve ortak yaşamlarının yalanlar üzerine kurulu olduğunun müvekkil Tuğçe Demirbilek tarafından anlaşılması ve müvekkilin tüm çabasına rağmen Danilo Zanna'nın yalanlarla kurulu bir hayat yaşamaya devam etmek istemesinin müvekkil tarafından kabul edilmemesidir. Taraflar arasındaki evlilik birliği Danilo Zanna'nın 'aslında gerçek olmayan' bir yaşam sürme çabası nedeniyle temelden sarsılmıştır."

"NAFAKA ÖDEMEYİ KABUL ETMEMEKTEDİR"

Cevap ve düzeltme yazısında "Danilo Zanna, tapusu müvekkile ait olan Etiler'deki taşınmazda hak iddia etmekte ve müşterek çocuk bulunmasına rağmen müvekkile nafaka ödemeyi kabul etmemektedir. Henüz müvekkil tarafından açılmış bir boşanma davası bulunmamakla birlikte Danilo Zanna'nın Etiler'deki evde hak iddia etmemesi, Danilo Zanna'nın aylık 2 bin Euro tedbir ve yoksulluk nafakası ve 200 bin Euro boşanma tazminatı alacağı karşılığında müvekkilim anlaşmaya hazırdır." denildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!