banner2

TRT'den iddialı belgesel! İslamofobi: Karanlık Miras: Medeniyetin aydınlık yüzü gerçekten Batı mı?

Türkiye’nin belgesel kanalı TRT Belgesel yeni yayın dönemine birbirinden iddialı yeni yapımlarla girdi. TRT Belgesel’in merakla ve heyecanla beklenen yeni dönem içerikleri seyirciyle buluşuyor. TRT’nin iddialı belgesellerinden biri olan “İslamofobi: Karanlık Miras”, İslamofobi, ırkçılık, katliamlar, iktidar savaşları ve nefret suçlarını ele alıyor.

Kültür / Sanat 19.11.2022, 19:39 19.11.2022, 19:48
Abone ol

TRT Belgesel’in zengin tür ve konu yelpazesiyle göze çarpan yeni sezon yapımları, yaşamın her alanına dair içeriklerle şekillendirildi. TRT Belgesel’in çeşitlenen ekranında 23 yeni yapım ekrana gelirken, her bölümü merakla beklenen yapımları da yeni bölümleriyle seyirciyle buluşuyor.

BATI’NIN GERÇEK YÜZÜNÜ MERAK EDENLER İÇİN

TRT’nin iddialı yapımlarından olan İslamofobi: Karanlık Miras”, Türkiye ve dünyadan çarpıcı isimlerle tarihin kırılma noktalarına odaklanıyor. Seyirciye medeniyetin aydınlık yüzü gerçekten Batı mı? Geçmişten bugüne insanlık dışı bir zihniyetin izini süren yeni belgesel seyirciye gerçekleri görme olanağı sunuyor.

TARİH KIRILMA NOKTALARI ELE ALINIYOR

Belgeselde Türkiye’den ve dünyadan çarpıcı isimler röportajlarla belgesele güç katıyor. Ayrıca Karanlık Miras belgeseli, geçmişten bugüne Batı zihniyetinin izini sürüyor. Tarihin kırılma noktalarına odaklanıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!