Survivor finalinin yapılacağı Tersane İstanbul neresi? Tersane İstanbul'a nasıl gidilir?

Survivor All Star 2022'nin büyük finali için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Seyirciler Survivor finalinin nerede olacağını araştırıyor. Survivor finalin çekileceği Tersane İstanbul'un nerede olduğu merak konusu oldu. Peki Tersane İstanbul neresi, nerede? Tersane İstanbul'a nasıl gidilir?

Kültür / Sanat 30.06.2022, 01:35 30.06.2022, 01:53
Abone ol
Survivor finalinin yapılacağı Tersane İstanbul neresi? Tersane İstanbul'a nasıl gidilir?

Survivor All Star 2022 finaline kısa bir süre kaldı. Bir yarışmacı Ocak ayında başlayan serüvenin sonunda şampiyonluğu kazanacak. TV8'de ekrana gelen yarışmada yapılan SMS oylaması sonucunda finale kalan isimler belli oldu. Acun Ilıcalı, Survivor finalinin Tersane İstanbul'da gerçekleşeceğini açıkladı. Peki Tersane İstanbul neresi, nasıl gidilir?

TERSANE İSTANBUL NERESİ, NASIL GİDİLİR?

Survivor'ın 30 Haziran akşamı gerçekleştirilecek olan büyük finalinde Adem ve Nisa şampiyonluk için oylamaya çıkacak. SMS oylaması sonucunda göre bir isim 6 aydır devam eden yarışmanın galibi olacak.  Acun Ilıcalı, Survivor 2022 finalin Tersane İstanbul'da gerçekleşeceğini açıkladı. Tersane İstanbul Kasımpaşa'da yer alıyor.

Tersane İstanbul adresi şöyle: Kasımpaşa, Tersane İstanbul, Haliç Camii Kebir Mahallesi Taşkızak, Tersane Cd. No:5, 34440 Beyoğlu/İstanbul

Tersane İstanbul'da Sadberk Hanım Müzesi, Kadın Kültürü Müzesi, sergiler, moda festivalleri gibi birçok kültürel etkinlik yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!