Squid Game'den hayranlarını sevince boğan haber! Geliyor

Netflix'in en popüler dizilerinden Squid Game ikinci sezonuyla ekranlara gelecek. Dizinin yönetmeni Squid Game'in yeni sezonu kesinleşmiş gibi birtakım açıklamalar yaptı ve bu açıklama dizinin hayranlarını sevince boğdu.

Kültür / Sanat 12.12.2021, 13:24
Squid Game'den hayranlarını sevince boğan haber! Geliyor

Squid Game dünya genelinde binlerce hayrana sahip bir Netflix dizisi. İkinci sezon olacak mı olmayacak mı söylentileri sürerken dizinin yaratıcısının açıklamaları ikinci sezonun kesinleştiğine ışık tuttu. Bununla da kalmayıp artık yeni sezon hakkında bazı bilgilere sahibiz.

SQUİD GAME İKİNCİ SEZONU GELECEK Mİ?

Netflix'in hit Kore dizisi, ilk sezonunu Oyuncu 456 (Lee Jung-jae) olan Seong Gi-hun ile sonlandırdı. İlk sezonun sonunda baş karakterimiz kızını görmek için uçağa binmek yerine, neredeyse hayatına mal olan ve diğer 455 yarışmacının ölümüne neden olan sadist oyundan intikam almak geri döndü. Yayın hizmeti Netflix henüz Squid Game için yeni sezonu onaylamamış olsa da, yönetmen Hwang Dong-hyuk şimdiden 2. sezon garantiymiş gibi açıklamalar yapıyor. Yönetmen,  ana karakter Gi-hun'un 2. sezonda daha büyük bir kararla karşı karşıya kalabileceğini söyledi.

DİZİNİN İKİNCİ SEZONU HAKKINDA İPUCU VERDİ

Yönetmen Hwang "Resmi bir ortamda 2. sezonu tartışmak için gerçekten doğru yerde değilim, ancak 2. sezon olacaksa, gördüğümüz ilk sezonda Gi-hun değişecek. Gi-hun insanlığı aracılığıyla öne çıkan bir karakter" ifadelerine yer verdi. "İlk sezonda onun insanlığı çok pasif bir şekilde gösteriliyor. Ama ikinci sezonda oyunlardan öğrendiklerini ve ilk sezondaki deneyimlerini daha fazla kullanacağını düşünüyorum" Hwang, "Aynı zamanda, geçmişte oyunları kazanan ve şimdi Front Man olarak karşımıza çıkan siyah maskeli karakter Darth Vader konumunda." benzetmesini de yaptı.

NETFLİX'İN EN ÇOK İZLENEN DİZİSİ OLDU 

Eylül ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, Squid Game, Netflix'in şimdiye kadarki en büyük dizisi. ABD'de 1 numaraya ulaşan ilk Kore dizisi oldu. Yayıncının ilk 10 listesinin bulunduğu 94 ülkenin tümünde listelerin zirvesinde yer aldı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!