banner2

Prens Harry, 20 milyon dolara hayatını anlatacak

Sussex Dükü Harry, anılarını yazmak için bir kitap çıkarıyor. 36 yaşındaki Harry, 20 milyon dolarlık bir anlaşma yaptı.

Kültür / Sanat 20.07.2021, 16:41 20.07.2021, 17:20
Abone ol
Prens Harry, 20 milyon dolara hayatını anlatacak

İngiltere Kraliyet Ailesi üyeleri Prens Harry ve Meghan Markle, geçtiğimiz yıl kraliyet görevlerinden ayrılarak ABD'nin Kaliforniya eyaletine taşınmışlardı. Dünya gündeminden düşmeyen çiftin, Oprah Winfrey ile gerçekleştirdikleri röportaj ses getirmişti.

KRALİYETE IRKÇILIK SUÇLAMASI

Sussex Dükü ve Düşesi, ilk bebekleri Archie doğmadan önce sarayda yaşadıkları sorunları anlatmış ve Kraliyet Ailesi'nde bebeğin ten renginin koyu olabileceğiyle ilgili endişeler olduğunu idda etmişti.

20 MİLYON DOLARLIK ANLAŞMA

Ailesinden ayrı bir hayat kurmaya karar veren ve röportajın ardından ailesiyle gerginliği daha da artan Sussex Dükü, anılarını kaleme alacak. Guardian'ın haberine göre Prens Harry, anılarını yazacağı kitap anlaşmasını kabul etti.

DÖNÜŞTÜĞÜ ADAMI ANLATACAK

36 yaşındaki Prens, 'Doğduğum prens olarak değil, dönüştüğü adam olarak' anılarını kaleme alacağını belirtti. Kitapta inişler, çıkışlar, hatalar ve alınan dersler yer alacak.  Harry'nin önümüzdeki yıl çıkması beklenen kitaptan 20 milyon dolara yakın para alacağı belirtiliyor.

KRALİYET'TEN İZİN ALMADI

İddialara göre Harry, kitabı yazmak için Kraliçe Elizabeth'ten ya da babası Prens Charles'tan izin almadı ve bunu yazmak için izne ihtiyacı olmadığını düşünüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!