banner2

Leslie Odom Jr., Knives Out 2 Filminin Kadrosuna Dahil Oldu

Leslie Odom Jr., Netflix'in haklarını satın aldığı Knives Out devam filminde rol alacak.

Kültür / Sanat 19.05.2021, 14:42
Abone ol
Leslie Odom Jr., Knives Out 2 Filminin Kadrosuna Dahil Oldu

Bu yıl One Night in Miami filmiyle Akademi Ödülleri'nde adaylık kazanan Leslie Odom Jr., Knives Out filminin oyuncu kadrosuna katıldı. Odom, kadroya daha önce dahil olduğu açıklanan Dave Bautista, Edward Norton, Janelle Monáe ve Kathryn Hahn'a eşlik edecek. Daniel Craig ise dedektif Benoit Blanc rolünü yeniden canlandıracak.

Devam filminin hikayesine dair detaylar şimdilik gizli tutuluyor. Ancak gizemli dedektif Benoit Blanc'ın bir başka büyük cinayet gizemini çözmek için geri döneceği bildiriliyor. Çekimlere ise yaz aylarında Yunanistan'da başlanması planlanıyor. Filmi yazıp yönetecek olan Rian Johnson, aynı zamanda Ram Bergman ile birlikte yapımcılığı da üstlenecek.

2019 yapımı Knives Out, 40 milyon dolar bütçe ile çekilmesine rağmen gişede 311.4 milyon dolar elde ederek başarı sağlamıştı. Johnson, 2020 Oscar Ödülleri'nde En İyi Özgün Senaryo dalında aday gösterilmişti. Geçtiğimiz Mart ayında Netflix, 469 milyon dolarlık bir anlaşma ile devam filmlerinin haklarını satın almıştı. 

Odom son olarak Regina King'in yönettiği One Night in Miami filminde Sam Cooke'u canlandırmasıyla tanınıyor. Aktör, filmdeki performansıyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde Oscar adayı oldu.  

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!