Karakterlerin yarısı LGBT olacakmış: Çocuklarınızı Disney'den koruyun!

Önce aileyi sonra da Türk toplumunu yok edecek sapkınlık fırtınasının yeni hedefinde çocuklarımız var. Disney+ platformu, çizgi film karakterlerinin yarısını LGBT'lerden oluşturacak. ABD merkezli bu pervasızlıkla mücadele için vatandaşların elinde çeşitli araçlar var. CİMER'e şikayet bunlardan biri.

Kültür / Sanat 19.06.2022, 21:18
Karakterlerin yarısı LGBT olacakmış: Çocuklarınızı Disney'den koruyun!

Yaradılışdan gelen cinsiyet kavramını reddeden ve çocukları bile homoseksüelliğe açık bireyler olarak tanımlayan ABD merkezli sapkınlığın hedefinde Türkiye var. LGBT lobisinin propaganda aygıtı gibi çalışan Netflix platformundan sonra şimdi çocuklara hitap eden 'Disney+' yayın politikaları ve tartışılan içerikleriyle hayatımıza girmek üzere. 

Son dönemde görkemli organizasyonlar ve Türk dizi oyuncularına saçtığı paralarla dikkat çeken Amerikalı şirket, bu toprakların kültürü ile taban tabana zıt şeyler söylüyor. Platformun yayın politikalarına yön veren Karen Burke'nin geçtiğimiz günlerde kullandığı şu ifadelere bakmakta yarar var: 

KARAKTERLERİN YARISI EŞCİNSEL OLSUN

Karey Burke

"İki tane çocuğum var. Biri panseksüel (LGBT'nin her türüne ilgi duyan), diğeri transgender (doğuştan gelen cinsiyetini reddeden)... LGBT bireylerin yaşadıkları hakkında çok sayıda panele, konuşmaya şahit oldum. Bunları yıllardır duyuyoruz. Ekranlarda varolmak ve bizden kendileriyle aynı doğrultuda içerik üretmemizi istiyorlar. Şimdi ele aldığımız hikayelerimizde pek çok LGBT içerik var. Sadece gay'leri kapsayanlar da dahil olmak üzere bunların sayısını artıracağız. Karakterlerin yüzde 50'sinin LGBT olmasını sağlayacağız." 

MESAJ NET: FITRATA, YARADILIŞA BAŞKALDIRIN

Bu ifadeler Disney yayınlarında çocukların ne türden sapkınlıklarla karşılaşabileceğine yönelik yeterince fikir veriyor. İnsanları daha çocuk yaşta kendi cinsiyetini reddetmeye zorlayan LGBT dayatmasına karşı topyekûn bir mücadele gerekiyor. "Fıtrata ve yaradışıla başkaldırın" mesajını insanların zihnine empoze eden bu sapkın mesajların çocukları kirletmemesi için sıkı bir denetim ve sert yaptırımlar şart. 

İçeriklerinin yüzde 50'sini ibne, lezbiyen, biseksüel, transseksüel ve travestilere ayıracağını açıklayan Disney Başkanı Karen Burke'nin mesajları, erkek-kadın ilişkisini, annelik-babalık kavramlarını ve aile yapısını yerlebir etmeyi hedefleyen LGBT lobisinin daha da pervasızlaşacağını gözler önüne serdi. Dünya üzerindeki tüm kutsal kitapların reddettiği bu ahlaksızlık, ABD merkezli küresel bir akıl tarafından fonlanarak sistematik biçimde toplumlara pazarlanıyor. 

SAPKIN LOBİYE KARŞI TOPYEKÛN MÜCADELE ŞART

Aile kavramının yok olmasına neden olacak ve toplumu ayakta tutan değerleri aşındıracak bu projeye karşı harekete geçmek için her Türk vatandaşının yapması gereken çok basit bir şey var: E-Devlet uygulaması üzerinden CİMER'e girerek şikayette bulunmak... 

Henüz karar verme yetileri gelişmemiş çocukların tertemiz zihinlerini bile kirletmek isteyen bu istismarcılara karşı vatandaşlar, CİMER'e yazılacak metnin örneklerini sosyal medyada paylaşıyor. 

Dünya Çocuk ve Aile Koruma Platformu da (ÇAKOP) bu amaçla bir dilekçe örneği hazırladı. Vatandaşların metni kopyalayıp CİMER'e göndermesi Disney, Netflix ve benzerleriyle mücadelede için kritik bir adım olacak. 

İşte ÇAKOP tarafından yayınlanan ve CİMER'e gönderilmesi istenen şikayet metni:

ŞU METNİ KOPYALAYIP CİMER'E GÖNDEREBİLİRSİNİZ

"Dünyada ve ülkemizde ürünleri, filmleri, çizgi filmleri, kitapları ile birçok alanda bulunan Disney bu alanlarda aileleri tahribata uğratacak, çocukların zihinsel, duygusal ve sosyal yönden sağlıklı gelişimini engelleyecek içerikler üretmektedir. 

Bu içerikler milli ve manevi değerleri kötü göstererek insanların ahlaki değerlerini olumsuz yönde değişime uğratacak niteliktedir. 

Disney'in içerik direktörü de verdiği röportajda çizgi film ve filmlerdeki karakterlerin yüzde 50'sinin LGBT'li olacağını ifade etmiştir. Bu bile oyuncaklarda, filmlerde, çizgi filmlerde, kitaplarda ve Disney'in etkin olduğu diğer alanlada ciddi anlamda eşcinsellik propagandası yapıyor olduğunu göstermektedir. 

Hiçbir toplumda bu tür propagandalara izin verilmemelidir. Özellikle çocuklar üzerinde yapılan bu tür bir propaganda çocuk haklarını ihlal etmenin de ötesinde gelecek nesilleri bozma amaçlı yapılmaktadır. 

Disney'in tüm içeriklerinin ve ürünlerinin acilen incelemeye alınıp bu minvalde tedbirlerin alınması gerekmektedir. 

Gereğinin yapılmasını arz ederim."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!