İkizler, yay ve koç burcu olanlar kara kara düşünüyor! Uzak durun

Çevremizde yalnızlığı seven bir çok insan olduğunu görürüz. Yalnızlığı seven insanların kendi başlarına vakit geçirmekten hoşlandığı, başkalarıyla yakın ilişkiler kurmakta zorlandığı aşikar. İşte en çok yalnız kalmayı seven 3 burç ve özellikleri...

Kültür / Sanat 12.01.2022, 16:52
İkizler, yay ve koç burcu olanlar kara kara düşünüyor! Uzak durun

Yalnızlıkta huzuru bulan ve doğal olarak ilişkilerde yakınlık bulamadığında yalnız kalmayı tercih eden burçlar var. İşte yalnızlığı bir cefa olarak görmeyen 3 burç!

YAY

Sadece kendi başınıza olmayı seviyorsunuz ve bunda başarılısınız çünkü bir Yay olarak bağımsızlığınıza değer veriyorsunuz. Herhangi bir yakın ilişki içinde olmak size bir tür evcilleştirme gibi geliyor. İnsanların sizi azaltacağını, enerjinizi yavaşlatacağını ve zayıflatacağını anlıyorsunuz.

İKİZLER

Bağlılık korkunuz, gerçekten bir ilişkiye girmenize engel oluyor ve yalnız olmayı tercih etmenizin nedeni de bu. Çok kolay sıkılır ve ilginizi kaybedersiniz. Sizinle bir ilişki içindeyken herhangi birinin istikrar ve tutarlılık bulması oldukça zor.

KOÇ

Bir ilişki yerine yalnız olmayı tercih ettiğinizi anlamak çok zor değil, dürtüselsiniz... Hızlı hareket etme eğiliminiz ve anlık sonuç beklentiniz, ilişkilerin yavaş ilerleyen sürecinde sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Yalnızlığa sıcak bakmanızın nedeni, insanlarla zaman kaybetmekten korkmanız!

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!