banner2

Exxen'de Şampiyonlar Ligi maçları nasıl izlenir? Adım adım anlatıyoruz

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Dijital İçerik Platformu Exxen nedir, nasıl üye olunur, ücreti ne kadar? İşte dijital içerik platformu Exxen’e dair merak edilen tüm deytalar...

Kültür / Sanat 24.11.2021, 12:23 24.11.2021, 12:25
Abone ol
Exxen'de Şampiyonlar Ligi maçları nasıl izlenir? Adım adım anlatıyoruz

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle de yayın hayatına başlayan  Exxen’in içeriğine dair ayrıntılar herkes tarafından merak edilmektedir. Peki Exxen nedir, nasıl üye olunur ve ücreti ne kadar? İşte dijital içerik platformu Exxen’e dair merak edilen tüm ayrıntılar... 

EXXEN NEDİR? 

Acun Medya’nın kurucusu ve aynı zamanda sahibi olan Acun Ilıcalı tarafından bir dijital içerik platformu olarak 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Exxen, çeşitli yaş gruplarına hitap eden dizi, yarışma, realty show, belgesel ve çocuk programı gibi pek çok farklı kategoride kısa içeriklerden oluşan yayınlar yapmaktadır. Ayrıca bu yıl UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi maçları Exxen’de canlı olarak yayınlanmaya başlamıştır. 

Televizyon ekranlarında yayınlanmayan ve bir dijital içerik platformu olan Exxen’in reklamlı veya reklamsız olmak üzere aylık ve yıllık olarak iki farklı abonelik ücreti bulunmaktadır. 

EXXEN’E NASIL ÜYE OLUNUR? 

Exxen'e üye olmak için öncelikle ilk yapmanız gereken https://www.exxen.com/tr adresine tıklamak ve ardından açılan sayfada istenilen Ad Soyad ve E-Posta adresi gibi kişisel bilgilerinizi dordurmanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra öncelikle 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilir ve ücretsiz deneme sürümü sona erdiğinde ise belirli bir ücret ödeyerek EXXEN’e aylık veya yıllık abone olabilirsiniz. 

Ayrıca Google Play ve App Store gibi çeşitli dijital mağazalardan da Exxen uygulamasını indirerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.  

EXXEN ABONELİK ÜCRETİ NE KADAR? 

Exxen’e üye olduktan ve 7 günlük ücretsiz deneme süresi sona erdikten sonra “Reklam Var” veya “Reklam Yok” olarak sunulan iki farklı seçenekten birini tercih ederek ücretli üyeliğe geçmeniz gerekmektedir. 

Exxen’in reklamlı paket ücreti 9.99 TL iken reklamsız paket ücreti ise 19.99 TL’dir. Reklamlı seçeneği tercih ettiğinizde tüm Exxen içeriklerine sınırsız erişim sağlanmakla beraber, normal TV ekranlarında yayınlanan reklamlı bir içerik deneyimi sunulmaktadır. Reklamsız seçeneği tercih ettiğinizde ise Exxen’in tüm içeriklerine tamamen reklamsız olarak erişebilirsiniz. 

Exxen_nedir

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçları ise üye olunan ek pakete ilave olarak 24,90 TL’dir. Böylelikle Exxen abonelik ücreti (reklamlı) + Spor aylık ücreti ve bir taahhütlü olmak kaydı ile reklamlı olarak 34,80 TL’dir. 

Exxen Reklamsız paket seçeneğinde ise ek spor aylık ücreti ile beraber toplamda 44.80 TL’dir.

EXXEN'DE ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI NASIL İZLENİR?

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi bu sezon Exxen'de yayınlanacak. Exxen Spor paketlerinden herhangi birine üye olarak bu sezon bütün Avrupa maçlarını Exxen üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!