banner2

Disney'in eşcinsel animasyonu gişede çuvalladı: Son 31 yılın en kötüsü...

LGBT sapkınlığının propaganda aygıtlarından Disney, eşcinsel içerikli son animasyon filminde çuvalladı. 180 milyon dolar para harcanan Strange World gişede fiyaskoyla karşılaştı.

Kültür / Sanat 01.12.2022, 18:18
Abone ol
Disney'in eşcinsel animasyonu gişede çuvalladı: Son 31 yılın en kötüsü...

Çocuklar için üretilen filmlerde animasyon karakterlerinin yarısının eşcinsellerden oluşacağını duyuran Amerikan şirketi Disney, bu yöndeki denemelerinden birinde hüsrana uğradı. 

LGBT sapkınlığının propaganda aygıtlarından Disney şirketince finanse edilen 'Strange World' (Tuhaf Dünya) gişede nal topladı. Disney'in 180 milyon dolar para harcadığı animasyon film son 31 yılın en kötü reytingli 'House of Mouse' hikayesi oldu. 

Çocuklara yönelik içerik üreten Walt Disney Company'nin geçtiğimiz günlerde vizyona soktuğu Strange World, eşcinsel ergen bir çocuğun maceralarını konu alıyor. 

Karakterlerin seslendirmesinde görev alan Jake Gyllenhaal, Gabrielle Union, Lucy Liu ve Dennis Quaid gibi Hollywood yıldızlarına rağmen 'gay' içerikli film gişede fiyaskoyla karşılaştı. 

İlk haftasında beklentilerin oldukça altında kalan ve sadece 25 milyon dolar toplayabilen filmle birlikte LGBT destekçisi Disney'in 100 milyon doların üzerinde meblağı çöpe atmış olduğu belirtiliyor. 

ÇOCUKLARINIZA BU FİLMİ İZLETMEYİN!

İzleyicilerin de 'berbat' bulduğu filmin IMDB puanı sadece 4,7'de kaldı. 10 puan üzerinden değerlendirme yapılan platformda bir filmin 5'in altına düşmesi, 'çöp' olduğu anlamına geliyor. 

Disney Yönetim Kurulu Başkanı Karen Burke geçtiğimiz aylarda platformun üreteceği içeriklerin yüzde 50'sinde ibne, lezbiyen, biseksüel, transseksüel ve travesti karakterlere yer verileceğini duyurmuştu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!