banner2

Bülent Eczacıbaşı'nın yeni kitabı yayımlandı! 50 yıllık tecrübenin sonucu: 'Aklımızda Bulunsun'

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı'nın yeni kitabı "Aklımızda Bulunsun" yayımlandı. Eczacıbaşı'nın yıllık tecrübelerini aktardığı kitap, herkesin "aklımızda bulunsun" diyebileceği konuları aktarıyor.

Kültür / Sanat 21.11.2022, 16:21
Abone ol
Bülent Eczacıbaşı'nın yeni kitabı yayımlandı! 50 yıllık tecrübenin sonucu: 'Aklımızda Bulunsun'

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı'nın ikinci kitabı "Aklımızda Bulunsun" yayımlandı. 2018'de yayımlanan ilk kitabı "İşim Gücüm Budur Benim" yoğun ilgi gördükten sonra ikinci bir kitap yazan Ezacıbaşı, 50 yıllık tecrübelerini aktardı.

"Aklımızda Bulunsun" iş hayatı ile ilgili meselelere ve hem Türkiye hem de dünyaya ilişkin konulara kapsamlı bir bakış açısı sunarken güncel konulara da ışık tutuyor.

İŞ DÜNYASINA IŞIK TUTUYOR

Her biri 4-5 sayfadan oluşan denemede liderlikten iş ahlakına, şirketlerde mizah kültüründen kapitalizmin geleceğine, karar almada duyguların kontrolünden kapitalizmin geleceğine karar almada duyguların rolünden özel kesim-devlet ilişkisine birçok konuya değiniliyor.

'HERKESİN 'AKLIMIZDA BULUNSUN'  DİYEBİLECEĞİ KONULAR

Eczacıbaşı, yeni kitabında iş dünyasına ilişkin meseleleri keyifli bir üslupla anlatırken konuları hem küresel hem de yerel boyutlarıyla ele alıyor. 

Herkesin "aklımızda bulunsun" diyebileceği konuları paylaşan Eczacıbaşı yeni kitabı hakkında "Bazı anılarınızdan, hikayelerden ilham alıyorsunuz ama o konuda yazı yazabilmek için daha çok şey öğrenmeniz gerekiyor" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!