Bugün ne yapmalı, neden uzak durmalı? Mars, Uranüs ve kuzey ay düğümü bir arada!

Bugün burçlar için ani elektrikli bir atmosfer bulunuyor. Astroloji ile ilgilenenler bugün ne yapmalı ne yapmamalı diye merak diyor. Peki bugün ne yapmalı, neden uzak durmalı? Mars, Uranüs ve kuzey ay düğümü bir arada!

Kültür / Sanat 01.08.2022, 15:08 01.08.2022, 15:10
Abone ol
Bugün ne yapmalı, neden uzak durmalı? Mars, Uranüs ve kuzey ay düğümü bir arada!

Bugün Mars, Uranüs ve kuzey ay düğümü yan yana geliyor. Üçlü kavuşumlara nadir rastlanılmaktadır. Üçlü kavuşumlar daha nadir ve dikkat çekicidir. Havada güçlü elektrik ve boşalma durumunda olan enerjiler mevcut. Dikkatli davranılmalı ve yeni adım atılması için cesaretli olunmalıdır. Başak burcundaki Ay da pratik düşünmenin faydalı olacağını gösteriyor. Peki bugün ne yapmalı, neden uzak durmalı? Mars, Uranüs ve kuzey ay düğümü bir arada!

BUGÜN NE YAPMALI, NEDEN UZAK DURMALI?

Para ve güvenlik konularında beklenmedik düşünceler ve riskli durumlar sebebiyle güvensizlik yaşayabiliriz. Kendine özgü düşünceleri harekete geçirme olasılığı da bulunuyor. Fakat bugünlerde çok fazla hırs veya tepkilerin sebep olabileceği stresli dkoşullara, kaza unsuru olabilecek durumlara karşı daha uyanık olmamız gerekebilir.

MAYA TAKVİMİNE GÖRE BUGÜN NE YAPILMALI?

Bugün, Mayalara göre güven vericiliği ve bağlılığı temil eden köpek günündeyiz. Sevdiklerimizle yan yana olmak, ailevi durumlar ile ilgilenmek veya yakın arkadaşlarımızla birlikte olmak için uyumlu bir gündeyiz. Cesaret göstereceğimiz konularla da karşı karşıya kalabiliriz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!