Yandex Metrica

Astrolojide 7. ev neyi temsil eder? Astrolojide 7. ev konuları ne?

Astrolojide 7. ev neyi temsil eder? Astrolojide 7. ev konuları ne?

'Astrolojide 7. ev neyi temsil eder? Astrolojide 7. ev konuları ne?' soruları gündemde yerini aldı. Astrolojiyle ilgilenen insanlar, astrolojide 7. ev konuları hakkında araştırma yapıyor. Astrolojide 7. evin neyi temsil ettiği de merak ediliyor. Peki astrolojide 7. ev neyi temsil eder? Astrolojide 7. ev konuları ne?

Kültür / Sanat

17.03.2024, 02:52

Doğum haritasına bakan veya baktıran vatandaşlar, doğum haritasında bulunan evlerden biri olan 7. ev konuları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki astrolojide 7. ev neyi temsil eder? Astrolojide 7. ev konuları ne?

ASTROLOJİDE 7. EV NEYİ TEMSİL EDER?

Doğum haritası yorumlanırken astrolojide 7. evin neyi temsil ettiği ve 7. ev konuları hakkında bilgili olmak gerekmektedir. Astrolojide 7. ev, bireyin genel anlamda ilişkilerini, evlilik ve eşi ile ilgili konuları, iş ortaklığı ve anlaşmaları,hizmet aldığı uzmanları, dış görünüşü, güzelliği ve estetik konuları temsil etmektedir. 7. ev diğer bir açıdan açık düşmanlık, çatışmalar ve savaşlar ile ilgili bir bölümdür. Kişinin sorumlulukları ile ilgili konuları da 7. ev burcumuz konu edinir. 

7. EV KONULARI NE?

Benliğin geçireceği değişimler
İlişki kurmak istediği kişinin özellikleri
Estetik
Güzellik
Adalet anlayışı

7. evin sahibi Terazi Burcu'dur. Yönetici gezegeni de Venüs'tür.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading