Yandex Metrica

Sitede Ara

Astrolojide 2. ev neyi temsil eder? Astrolojide 2. ev konuları ne?

Astrolojide 2. ev neyi temsil eder? Astrolojide 2. ev konuları ne?

'Astrolojide 2. ev neyi temsil eder? Astrolojide 2. ev konuları ne?' soruları gündemde yerini aldı. Astrolojiyle ilgilenen insanlar, astrolojide 2. ev konuları hakkında araştırma yapıyor. Astrolojide 2. evin neyi temsil ettiği de merak ediliyor. Peki astrolojide 2. ev neyi temsil eder? Astrolojide 2. ev konuları ne?

Kültür / Sanat

07.04.2024, 12:55

Doğum haritasına bakan veya baktıran vatandaşlar, doğum haritasında bulunan evlerden biri olan 2. ev konuları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki astrolojide 2. ev neyi temsil eder? Astrolojide 2. ev konuları ne?

ASTROLOJİDE 2. EV NEYİ TEMSİL EDER?

Doğum haritası yorumlanırken astrolojide 2. evin neyi temsil ettiği ve 2. ev konuları hakkında bilgili olmak gerekmektedir. Astrolojide 2. ev, bireyin para kazanabileceği yeteneklerini ve maddi gücünü temsil etmektedir. 2. ev, madde ve maddesel değerler ile ilgili bir bölümdür. Nasıl para kazanacağımızı, mesleki yeteneklerimizi, geçim kaynağımızı nasıl elde edeceğimizi, maddiyata bakış açımızı 2. ev burcumuz konu edinir. Maddi ve manevi tüm kaynaklar, sahip olunan arsa, gelir kaynağı, emlak konuları 2. ev konuları ile alakalıdır.

2. EV KONULARI NE?

Değerler,
Taşınabilir varlıklar,
Para,
Sahip olunan kaynaklar

2. evin sahibi Boğa Burcu'dur. Yönetici gezegeni de Venüs'tür.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading