Yandex Metrica

Sitede Ara

Astrolojide 1. ev neyi temsil eder? Astrolojide 1. ev konuları ne?

Astrolojide 1. ev neyi temsil eder? Astrolojide 1. ev konuları ne?

'Astrolojide 1. ev neyi temsil eder? Astrolojide 1. ev konuları ne?' soruları gündemde yerini aldı. Astrolojiyle ilgilenen insanlar, astrolojide 1. ev konuları hakkında araştırma yapıyor. Astrolojide 1. evin neyi temsil ettiği de merak ediliyor. Peki astrolojide 1. ev neyi temsil eder? Astrolojide 1. ev konuları ne?

Kültür / Sanat

09.03.2024, 23:41

Doğum haritasına bakan veya baktıran vatandaşlar, doğum haritasında bulunan evlerden biri olan 1. ev konuları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki astrolojide 1. ev neyi temsil eder? Astrolojide 1. ev konuları ne?

ASTROLOJİDE 1. EV NEYİ TEMSİL EDER?

Doğum haritası yorumlanırken astrolojide 1. evin neyi temsil ettiği ve 1. ev konuları hakkında bilgili olmak gerekmektedir. Astrolojide 1. ev, bireyin dışa bakan yönünü temsil etmektedir. 1. ev, dışarıdan bakanların bizi nasıl gördüğü ile ilgili bir bölümdür. İnsanlar bizi 1. ev burcumuzla yani yükselen diye tabi edilen burcumuz ile tanır. 1. ev konuları, olaylar karşısında verdiğiniz tepkileri, faaliyetlerimizi, karakterimizi ve hayata bakışımızı içerir. 1. evde beden, kişilik, maske, sağlık, kişisel farkındalık gibi sayılabilir.

1. EV KONULARI NE?

Beden,
Dışarı açılan kapı,
Kimlik,
İnsanların gözünde nasıl gözüküldüğü,
Hayata bakış açısı

1. evin sahibi Koç Burcu'dur. Yönetici gezegeni de Mars'tır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading