banner2

Arctic Monkeys Türkiye konseri bilet fiyatları ne kadar? Arctic Monkeys biletleri tükendi mi?

Arctic Monkey'in Türkiye'de konser verecek olması hayranlarını heyecanlandırdı. Peki; Arctic Monkeys bilet fiyatları ne kadar? Arctic Monkeys konseri ne zaman? Arctic Monkeys biletleri ne zaman satışa çıkacak? Detaylar haberimizde...

Kültür / Sanat 24.11.2021, 15:50 24.11.2021, 16:00
Abone ol
Arctic Monkeys Türkiye konseri bilet fiyatları ne kadar? Arctic Monkeys biletleri tükendi mi?

Dünyaca ünlü grup Arctic Monkeys'in Türkiye'de konser vereceği habere gündeme bomba gibi düştü. Haberi alanlar hemen: Arctic Monkeys konseri ne zaman? Arctic Monkeys biletleri ne kadar? Arctic Monkeys biletleri ne zaman satışa çıkacak? Arctic Monkeys bilet fiyatları ne kadar? sorularına yanıt aradı. Detayları haberimizde...

ARCTIC MONKEYS KİMDİR?

Arctic Monkeys,  İngiliz Indie rock müzik grubudur. Şarkılarında sadece post-punk revival, alternative rock, ve indie rock’a bağlı kalmıyor ayrıca glam rock ve psikedelik pop ile caz içeren zengin bir sound ile dinleyicilerine mest ediyorlar.

2006 yılında Whatever People Say I Am, That's What I'm Not şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Arctic Monkeys grubu, ABD’de 300 bin kaset sattı ve o albümü ile globalde büyük bir hayran kitlesine sahip oldular. Whatever People Say I Am, That's What I'm Not’ı 2007'de Favourite Worst Nightmare albümleri takip etti. 2009 senesinde ise ünlü grup platin plak kazandığı Humbug albümünü çıkardı.

Humbug albümünün sonrasında 2009 senesinde tamamını dünyaca ünlü dev festivallerde ve dünya turnesinde geçiren Arctic Monkeys, turnelere kısa bir mola vererek yeni albüm çalışmalarına başladı. 2011 senesinde Suck It and See ve sonrasında 2013 senesinde kendilerini üst bir seviyeye çıkaran AM albümünü piyasaya sürdüler

“Do I Wanna Know?”, “R U Mine?”, “Why’d You Only Call Me When You’re High”, “No. 1 Party Anthem” ve ‘Arabelle’ her biri efsane olan şarkıların bulunduğu AM albümü ile Arctic Monkeys, hem maddi hem de popüler bir başarı yakaladıç. İngiliz müzik listelerinde zirvede olan grup Billboard 200'de 6 numaraya çıktı. Aynı dönemde Mercury Ödülü'ne aday gösterildi ve BRIT Ödülleri'nde Yılın İngiliz Albümü ödülünü kazandılar.

2018 senesinde Tranquility Base Hotel & Casino isimli her biri dijital platformlarda dinlenme rekorları kıran şarkılardan oluşan albümlerini çıkaran Arctic Monkeys, albümün turnesi esnasından kaydedilen Live at the Royal Albert Hall isimli bir konser albümünü Kasım 2020'de piyasaya sürdü.

Grammy Ödülleri, Brit Ödülleri, GAFFA Ödülleri ve Mercury Ödülleri gibi müzik piyasasında oldukça prestijli müzik ödüllerine 104 kez aday olan grup 1 Mercury ve 7 Brit, olmak üzere 42 ödül aldı.

ARCTIC MONKEYS ÜYELERİ KİMLER?

Alex Turner
Matt Helders
Nick O'Malley
Jamie Cook

ARCTİC MONKEYS KONSER BİLETLERİ NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAK?

Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, Arctic Monkeys Türkiye konseri biletlerinin 24 Kasım 2021'de passo.com.tr adresinden satışa çıkacağı açıklandı.

ARCTİC MONKEYS TÜRKİYE KONSERİ BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Ön Satış 1. Dönem - Ayakta / Early Bird 1 - Standing Price: 418,00 TL
Ön Satış 2. Dönem - Ayakta / Early Bird 2 - Standing Price: 616,00 TL
Genel Satış - Ayakta / General Admission - Standing Price: 748,00 TL
Uzak Görüş - Oturmalı / Long Distance - Seated Price: 363,00 TL
Kısıtlı Görüş - Oturmalı / Limited View - Seated Price: 275,00 TL

Öte yandan biletlerin satışa çıktıktan 2 dakika sonra tükendiği açıklandı.

ARCTİC MONKEYS TÜRKİYE KONSERİ NE ZAMAN, NEREDE?

PSM tarafından yapılan açıklamada, Arctic Monkeys, PSM Loves Summer kapsamında 9-10 Ağustos 2022 saat 21.00’de Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!