banner2

Alişan gözyaşları içinde kardeşini anlattı: Günler hala geçmiyor

Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatının ardından zor günler geçiriyor. teve2'de ekrana gelen Magazin Masası'na telefonla bağlanan Alişan, yaşadığı süreci gözyaşları içinde anlattı.

Kültür / Sanat 12.11.2021, 16:33 12.11.2021, 16:54
Abone ol
Alişan gözyaşları içinde kardeşini anlattı: Günler hala geçmiyor

Kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan, teve2 Magazin Masası'na katılarak yaşadığı zor süreci anlattı.  Şarkıcı, ailece çok sarsıldıklarını, bu kaybın ardından hala günlerin geçmediğini ve ağladıklarını söyledi.

"YAPACAK BİR ŞEY YOKTU"

Kardeşinin vefatının ardından annesi Suzan Tektaş'ın durumuyla ilgili de konuşan Alişan, "Psikolojik yardım aldınız mı?" sorusuna, "Annemi bir kez zorla psikoloğa götürdük ama yapacak bir şey yoktu." dedi. Ünlü şarkıcı, kendisinin de birkaç kez psikologa gittiğini dile getirdi.

"GÜLMEKTEN ÇEKİNİYORUM"

Kardeşinin vefatıyla sarsılan ve acısını atlatamayan Alişan, gülmekten çekindiğini söyledi. "Yanlış anlaşılır diye gülmekten çekiniyorum. Hayat devam ediyor, ayakta kalmak zorundayım." şeklinde konuştu.

Alişan, yayınlanan single çalışması 'Tükeneceğiz'e de değindi. İlk kez bir Sezen Aksu şarkısını seslendirdiğini belirten Alişan, usta sanatçının bu versiyonu çok beğendiğini söyledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!