Yandex Metrica

9 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

9 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

9 Haziran 2023 Cuma günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 9 Haziran 2023 Cuma'ya dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat

23.01.2024, 21:00

9 Haziran 2023'te burçlar ne söylüyor? 9 Haziran 2023 burç yorumları nelerdir? 9 Haziran 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

İnsanların söyledikleri çoğu zaman yanıltıcı şeylerden aslında ne kastettiklerini çözme yeteneğiniz, bugün hem profesyonel hem de finansal olarak sizin lehinize çalışacak. Aklınızı başınıza alıp gerçekleri kontrol etmeye devam ederseniz, iyi olacaksınız.

BOĞA

Çoğu gün seni zerre kadar ilgilendirmeyecek bir şey için neden endişeleniyorsun? Sebep ne olursa olsun, bunu aşmalı ve kendin için sadece iyi şeyler istemelisin.

İKİZLER

İstediğini yapmaya niyetlendiğin ve dünyanın onun hakkında ne düşüneceğini umursamadığın o ruh hallerinden birindesin. Sadece çok ileri gitmemeye ve gücü bir gün aleyhinize dönebilecek birine hakaret etmemeye dikkat edin.

YENGEÇ

Bugün ve hafta sonu bazı zor kararların alınması gerekecek, bu yüzden burada ve şimdi kendinize mantıklı düşüneceğinize ve duygularınızın eylemlerinizi dikte etmesine izin vermeyeceğine söz verin. Hayatın zorluklarına mantıklı bir yaklaşım mutlak bir zorunluluktur.

ASLAN

Şu anda o kadar olumlu bir ruh halindesiniz ki, canınızın istediğini yapabileceğinize içtenlikle inanıyorsunuz ama önümüzdeki 24 saat içinde alacağınız kararlar başkaları için de iyi değilse, o zaman bir tür tepki almanız normal.

BAŞAK

Yöneticiniz Merkür bugün Neptün ile bağlantı kuruyor, bu nedenle hayal gücünüz fazla mesai yapacak ve genel olarak olumlu bir şekilde çalışacak. Ancak diğer insanların ne yaptığınız konusunda çok fazla söz sahibi olmasına izin vermeyin, çünkü gerçeklerden sizin kadar haberdar olmaları pek olası değildir.

TERAZİ

Kelimelerle olan yolunuz bugün ve hafta sonu her türlü kapıyı açacak, ancak sadece içindekileri doruğa çıkarmanın eğlencesi için onları açmayın. Gezegenler, belirli bir kapının kapalı, kilitli ve sürgülü olması gerektiği konusunda uyarıyor.

AKREP

Kişisel olarak, kimin güce sahip olduğunu ve kime düşmanlık etmemenin en iyisi olduğunu bilecek kadar akıllı olabilirsin, ama bütün arkadaşların o kadar akıllı değil. Bugün bir kodamanın düşmanı olurlarsa, müdahale edip onlardan birini kurtarmanız gerekebilir.

YAY

Bu, tek yapmanız gereken parmaklarınızı şıklatmak olduğu ve diğerlerinin size yardım etmek için koşarak geleceği günlerden biri olacak. Talep ettiğiniz şey size olduğu kadar onlara da fayda sağlıyorsa, o zaman şansınız hafta sonuna kadar devam eder.

OĞLAK

Altı işi aynı anda yapacak enerjiye sahip olabilirsiniz ama bu, bunu yapmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Bugün sadece tek bir görevi tamamlamanız anlamına gelse bile, nicelikten çok niteliği düşünün. Elbette bunu mükemmel bir şekilde yapacaksınız.

KOVA

Bugün birisi yardım isterse, bunu ona hiçbir soru sorulmadan ve koşulsuz olarak vermelisiniz. Cömertliğinizi hak edebilirler veya etmeyebilirler, ancak önemli olan, kalbinizin iyiliğinden bir yardım çağrısına cevap vermeyi seçmenizdir.

BALIK

Hedefiniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading