banner2

8 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

8 Haziran 2023 Perşembe günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 8 Haziran 2023 Perşembe'ye dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 08.06.2023, 09:21
Abone ol
8 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

8 Haziran 2023'te burçlar ne söylüyor? 8 Haziran 2023 burç yorumları nelerdir? 8 Haziran 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Zor bir durumla her zamanki yönteminizle başa çıkmayı bugün işiniz haline getirin. Kimin ayak parmaklarına bastığınızı veya kimin duygularını incitebileceğinizi dert etmeyin, bu doğrudan ve dinamik bir eylem zamanıdır, o yüzden devam edin.

BOĞA

Bir arkadaşınızı veya aile üyenizi sizin düşünce tarzınıza çekmeye çalışmayı bırakın ve yaşamları boyunca kendi yollarını izlemelerine izin verin. Gezegenler, sizin kendi yolunuzu değiştirme şansınız kadar, onların da sizin yolunuzu değiştirme şansı olduğunu gösteriyor 

İKİZLER

Bugün yapılması gerekenleri sabırsızlıkla beklemiyor olabilirsiniz, ancak bunu hemen yapmazsanız, daha sonra yapmanın daha da zor olacağını biliyorsunuz. Mantıksız korkularınızı ve hayallerinizi geride bırakın ve bir şeyleri gerçekleştirmeye başlayın.

YENGEÇ

Bugün kendiniz için bir şeyler yapmaya özen gösterin, keyif alacağınızı bildiğiniz bir şey. Son zamanlarda başka insanlar için kendinizi o kadar çok ortaya koydunuz ki.

ASLAN

Bugün dikkatinizin dağılmasına izin vermemelisiniz, çünkü etrafınızda olup bitenleri takip etmezseniz çok yakında geride kalabileceğiniz bir an gelebilir. Buraya ve şimdiye odaklanın ve hayalleri başka bir güne saklayın.

BAŞAK

Sevdiğiniz birinin son zamanlarda size fazla zaman ve ilgi gösterememesi, artık umursamadıkları anlamına gelmez. Kariyerleri ile ilgili halletmeleri gereken önemli meseleler var ve bu meseleler bittiğinde yine onların ana önceliği siz olacaksınız.

TERAZİ

Son zamanlarda iyi gitmeyen ortaklıklar ve ilişkiler, şimdi ile hafta sonu arasında yeni bir yaşam süresi alacak. Birisi aniden tekrar arkadaşın olmak isterse şüphelenme, çünkü gerçekten geçmişi telafi etmek istiyor.

AKREP

Sözlerin sonuçları olduğunu herkesten çok siz bilmelisiniz, bu nedenle sonraki 24 saat içinde yaptığınız gereksiz bir sözün bir arkadaşınız tarafından yanlış anlaşılmamasına dikkat edin. Ne demek istediğinizi tam olarak açıklayın ve şüpheye düşmekten kaçının.

YAY

Zodyakın en organize üyesi olmayabilirsiniz, ancak bunu son derece dinamik olarak telafi edersiniz ve bugün olanlar enerjinizi, coşkunuzu ve amansız mükemmellik arayışınızı sergilemek için mükemmel bir fırsat sağlayacaktır.

OĞLAK

Yeterince iddialıysanız, bugün kendi yolunuzu çizebilirsiniz, ancak aynı zamanda gelecek için bir miktar kötü his de yaratabilirsiniz. Bunun yerine, kararlarınızdan etkilenebilecek kişilerle bir araya gelin ve ortak bir eylem planı üzerinde çalışın.

KOVA

Duygusal olarak yakın olduğunuz biri, düğmelerinize nasıl basılacağını bilir ve kendi halinize bırakılırsa yapmayı seçmeyeceğiniz şeyleri size yaptırır. Bugün size söylediklerini dikkatle dinleyin ve amaçlarını sorgulamaktan korkmayın.

BALIK

Bugün yıldızların mesajı basit ve yerinde: Geçmişte işinize çok sık yarayan bir formülü değiştirmeye ÇALIŞMAYIN. Herkesin modaya uygun yeni bir yönteme kaydolması, onun sizin için doğru olduğu anlamına gelmez.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!