banner2

7 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

7 Haziran 2023 Çarşamba günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 7 Haziran 2023 Çarşamba'ya dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 07.06.2023, 09:14
Abone ol
7 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

7 Haziran 2023'te burçlar ne söylüyor? 7 Haziran 2023 burç yorumları nelerdir? 7 Haziran 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Haritanızın en hassas bölgesindeki Satürn, güçlü bir konumda olan birine meydan okumak için iyi bir zaman olmadığı konusunda sizi uyarıyor. Onların karşı iyi görünmek için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz, ancak karşınızdakilerin de kozları olabilir.

BOĞA

%100 inandığın bir şeyin aynı zamanda %100 doğru olduğundan emin olabilir misin? Güneş haritanıza göre, sonuçlarınızı dayandırdığınız "gerçekler" hakkında şüphe uyandırabilecek bilgileri gözden kaçırmış olabilirsiniz.

İKİZLER

Çalıştığınız veya iş yaptığınız biri, kesinlikle bir anlam ifade etmeyen rakamlara aldanamayacak kadar deneyimlidir, bu nedenle neden bahsettiğinizi bildiğinizden emin olun ve kafanızı karıştırabilecek bir an için kendinizi kandırmayın. onlara.

YENGEÇ

Kendinizi içinde bulduğunuz durumu umutsuzca değiştirmek isteyebilirsiniz, ancak bu konudaki rolünüze tamamen farklı bir yaklaşım benimsemeye hazır olmadığınız sürece bunu yapamazsınız. Kısacası her gün her dakika patron olamazsınız.

ASLAN

İş cephesindeki karışıklıklar son zamanlarda o kadar yaygın hale geldi ki artık sizi gerçekten korkutmuyorlar, ancak bugün olanlar, şimdi ile haftanın sonu arasında daha da fazla kafa karışıklığının olabileceğini açıkça gösterecek. Aşırı tepki vermeyeceğine kendine söz ver.

BAŞAK

Sizin yapmak istediğiniz ile arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin yapmak istedikleri çok farklı şeyler olursa şaşırmayın. Ne siz ne de onlar istediklerini tam olarak alamayacaklar, bu yüzden uzlaşmacı bir çözüm bulmak için çaba gösterin.

TERAZİ

Önümüzdeki birkaç gün içinde uzun vadeli hedeflerinizle ilgili gerçekten büyük bir karar vermeniz gerekecek, bu nedenle düşüncelerinizi düzene sokun ve yapmanız gerekebilecek her türlü fedakarlığa kendinizi hazırlayın. Küçük sorunlardan ve küçük insanlardan kaçının.

AKREP

Önümüzdeki 24 saat içinde lehinize bir şeyler duyacaksınız, ancak bu yalnızca hızlı bir şekilde harekete geçerseniz sizin için yararlı olacaktır. Meslektaşlarınızın nasıl tepki vereceğini görmek için beklemeyin çünkü böyle bir şey olursa önce kendi çıkarlarını gözetirler.

YAY

Bugün hayatınızın özel ve kamusal tarafları arasında bir çizgi çizmeniz gerekecek. Bir arkadaşınız veya akrabanız sizden profesyonel veya finansal olarak yardım etmenizi isterse, "Hayır" demeniz akıllıca olur, ancak onları aşağılamadan.

OĞLAK

Bugün tavırları eskisi gibi olmayan ama fazla ileri gidip bunu büyütmeyen birine kızabilirsiniz. Nezaketin özü olabilirsiniz ama herkes sizin adil oyun sevginize sahip değildir. Tek yolu bu.

KOVA

Şu anda emrinizde o kadar çok enerjiniz var ki, hepsi için olumlu bir çıkış bulmanız gerekiyor. Bugün sıra dışı bir şey yapmakta sorun yok ama bunu diğerlerinin aklını kaçırdığını düşünmesini sağlayacak kadar tuhaf yapmayın.
 
BALIK

Bugün birisi sizi sınırlarınızı test etmeye ne kadar çok çalışırsa, onların güdülerinden o kadar çok şüphelenmelisiniz. Talihsizliğinizden kâr elde edebilmek için büyük işleri batıracağınızı umuyor olabilirler. Ama o kadar saf değilsin, değil mi?

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!