banner2

4 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

4 Haziran 2023 Pazar günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 4 Haziran 2023 Pazar'a dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 04.06.2023, 08:31
Abone ol
4 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

KOÇ

Çoğu insandan daha hızlı düşündüğün ve hareket ettiğin için bazen seninle hız konusunda boy ölçüşemeyecek arkadaşlara ve iş arkadaşlarına karşı sabırsızlanıyorsun. Biraz daha anlayışlı olmaya çalışın. Sonuçta, senin kadar hızlı olsalardı, o zaman bu kadar özel olmazdın. 

BOĞA

İçinde bulunduğunuz tekdüzelikten çıkmanız ve bunu bir an önce yapmanız gerekiyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde aşırı bir şey yapın, aslında köprülerinizi yıkan ve böylece eski halinize geri dönemeyeceğiniz bir şey yapın. Ya hep ya hiç. 

İKİZLER

Bu hafta kabuğunuzdan çıkın ve dünyaya hala hareket ettirici ve sarsıcı olduğunuzu gösterin. Son zamanlarda biraz içe dönük olmanız, cesaretinizi kaybettiğiniz anlamına gelmez. Dünyanın gördüklerini beğeneceğinden emin olabilirsiniz. 

YENGEÇ

Aldatmaya karşı burnunuz bu hafta seğirecek ve bunun nedenini öğrenmeyi işiniz haline getirmelisiniz. Birisi suçunu saklamakta ne kadar zeki olursa olsun, sezginiz size doğru yönde rehberlik edecektir. Sen kimsenin aptalı değilsin. 

ASLAN

Önümüzdeki birkaç gün içinde kendinize olan güveniniz tavan yapacak ve Venüs'ün burcunuza girmesiyle, özellikle aşk hayatınız büyük bir neşe getirecek. Yine de dikkatli olun, çünkü diğer etkiler kıskançlığın çirkin yüzünü gösterebileceği konusunda uyarır.

BAŞAK

Minnettar olacak ve sabırsızlıkla bekleyecek çok şeyiniz var ama bu, arkanıza yaslanıp hayatın size gelmesine izin verebileceğiniz anlamına gelmez. Gezegenler, öne çıkıp onu talep etmenizi bekleyen büyük bir ödül olduğunu gösteriyor! 

TERAZİ

Bu hafta konuşmadan önce düşünün çünkü doğru şeyi söylediğinize inansanız bile bazı insanlar buna üzülebilir. Şunu da unutmayın ki, duygularını bir kenara itme ve tamamen mantığa güvenme yeteneğinize herkes sahip değildir. 

AKREP

Beklenmedik bir olay, haftanın ilk yarısında birçok insanı şaşırtacak ama siz onlardan daha çabuk iyileşeceksiniz. En önemli şey, geçmişe tutunmaya çalışmak yerine zamanla hareket etmenizdir. 

YAY

Önümüzdeki birkaç gün evde veya işte herhangi bir kötü duygu uyandırmamaya çalışın. Bazı insanların üzerinde çalıştıkları konuyu ciddiye almamalarına kızabilirsiniz ama bu sizi etkilemek zorunda değil, o yüzden sakin olun. 

OĞLAK

Yıldızların önümüzdeki hafta mesajı, zamanınızı ve yeteneklerinizi gerçekten önemli olmayan konularda boşa harcamamanız gerektiğidir. Kişisel olarak sizin için neyin önemli olduğuna odaklanın ve diğer insanların kendileri için önemli olan şeylere odaklanmasına izin verin. 

KOVA

Venüs bu hafta haritanızın ortaklık alanına girerken, meslektaşlarınızın ve sevdiklerinizin son zamanlarda olduğundan daha uyumlu olduğunu görmelisiniz. Ancak bu, aşırı taleplerde bulunmaya başlama daveti değildir! 

BALIK

Bir arkadaşınıza önümüzdeki birkaç gün içinde üzerinde çalışacakları konuda yardım etmeyi kabul etmeden önce iki kez düşünün. Gezegenler, sizin açınızdan bir yardım eli olarak başlayan şeyin kısa sürede tam bir taahhüt haline gelebileceği konusunda sizi uyarıyor ve buna gerçekten ihtiyacınız yok. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!