banner2

31 Mayıs 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

31 Mayıs 2023 Çarşamba günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 31 Mayıs 2023 Çarşamba'ya dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 31.05.2023, 08:02 31.05.2023, 08:04
Abone ol
31 Mayıs 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

31 Mayıs 2023'te burçlar ne söylüyor? 31 Mayıs 2023 burç yorumları nelerdir? 31 Mayıs 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Hayat şu anda birbiri ardına çılgınca şey gibi görünüyor, ancak bunlar çoğunlukla zevk aldığınız türden çılgınca şeyler olduğundan, zerre kadar umursamıyorsunuz. Biraz eksantrik bir arkadaş veya akraba, bugün hayatınıza daha eğlenceli bir kargaşa getirecek.

BOĞA

İşle ilgili bir sorunun derhal ele alınması gerekiyor. Bazı meslektaşlarınıza sert davranmanız gerekebilir, ancak basit şeyleri düzgün bir şekilde yapamadıkları için kaybetmeniz için hiçbir neden yok. 

İKİZLER

Burcunuzdaki Güneş, bir takipçiden ziyade bir lider olmanız gerektiği anlamına geliyor. Enerji ve hırs gezegeni Mars, haritanızın iletişim alanında da hareket ederken, sözleriniz büyük bir otorite taşıyacaktır. Onları iyi seçin.

YENGEÇ

Derinlerde duyguların hassas, hatta belki biraz hamken, sertmiş gibi davranman senin için tipik bir şey, ama kimi kandırıyorsun? Güvenebileceğiniz birine, hayata bakışı duygularla o kadar da bulutlu olmayan birine güvenmenin zamanı geldi.

ASLAN

Son haftalarda biraz yoldan çıkan bir meslektaşınızla nasıl başa çıkacağınız konusunda kararsız olabilirsiniz, ancak açık sözlü olmak gerekirse bunu neden umursayasınız? Ortalığı karıştırsalar bile yaptıkları işe devam etmelerine izin verin.

BAŞAK

Neredeyse kesin olarak bugün, hayata bakış açısı sizinkinden olabildiğince farklı olan biriyle çatışacaksınız. Bu vesileyle, aranızda ortak bir nokta olmadığını kabul etmeniz ve kendi yollarınıza gitmeniz gerekecek.

TERAZİ

Son derece hırslı olabilirsiniz ama bu, çatışmacı olmanız gerektiği anlamına gelmez. Yöneticiniz Venüs, önümüzdeki hafta başına kadar haritanızın kariyer alanında kaldığı için, bol bol sahip olduğunuz tılsımı açarak arzu ettiğiniz şeyi elde edebilirsiniz.

AKREP

Zor bir dönemden geçen bir arkadaşın için üzülebilirsin ama suçlayacakları tek şey kendilerinin olması. Onlara elinizden geldiğince nazikçe, neyi yanlış yaptıklarını ve işleri tekrar düzeltmek için bundan sonra ne yapmaları gerektiğini gösterin.

YAY

Bugün bir gösteri yapın ve kalabalığın arasından sıyrılın. Küçük parmağınızda, çoğu insanın tüm vücudunda olduğundan daha fazla yetenek var ve bunu sahte bir alçakgönüllülük kisvesi arkasına saklamanız için hiçbir neden yok. Dehanızı kitlelere ilan edin.

OĞLAK

Hayattan ne kadar çok şey isterseniz, sizinle aynı amaçları ve tutkuları paylaşan insanlarla güçlerinizi birleştirme gereksiniminiz o kadar artacaktır. Bir Oğlak burcunun bile kendi başına başarabileceklerinin sınırları vardır, bu yüzden ekibinizi bir araya getirin ve dünyayı kasıp kavurun.

KOVA

Doğanız gereği iyi bir adam olabilirsiniz, ancak gezegenler, önemli şeyleri halletmek istiyorsanız bugün sert yüzünüzü takınmanız gerektiği konusunda uyarıyor. Bazen iyi adamlar bile, bazı insanların sopaya havuçtan daha fazla tepki verdiğini kabul etmek zorunda kalır.

BALIK

Bir arkadaşınız veya sevdiğiniz biri özel hayatında zorlu bir dönemden geçiyorsa çok fazla endişelenmeyin, çünkü onlar göründüğünden daha serttir. Yardım etmeni isterlerse sorarlar ama istemezlerse mesafeni korumalısın.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!