banner2

30 Mayıs 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

30 Mayıs 2023 Salı günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 30 Mayıs 2023 Salı'ya dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 30.05.2023, 08:41
Abone ol
30 Mayıs 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

30 Mayıs 2023'te burçlar ne söylüyor? 30 Mayıs 2023 burç yorumları nelerdir? 30 Mayıs 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Bugün bir tür tartışmayı kendi lehinize çevirmek için ikna becerilerinizi kullanın ama çok baskıcı olmayın yoksa potansiyel müttefikleri aleyhinize çevirebilirsiniz. Herkes senin zeki olduğunu biliyor, bu yüzden başkalarını da aptal gibi göstermeye gerek yok.

BOĞA

Bugün oldukça neşeli ve yaratıcısınız. Boş zamanınızın tadını çıkarmak ve hayatınızı takdir etmek için harika bir gün. Uzun bir süredir içten arayışlarınıza duygusal ve zihinsel olarak yatırım yaptınız. En iyi sonuçlar için, düşüncelerinizi ve arzularınızı baskı olmadan keşfetmeyi hedefleyin. 

İKİZLER

Bugün canın sosyal olmak istemiyorsa kendini zorlama. Sırf başkalarını mutlu etmek için şov yapma zorunluluğunuz yok, ne şimdi ne de sonra ve bu onlara bu basit gerçeği hatırlatmanın tam zamanı.

YENGEÇ

Bugün, düşündüğünüz şeyi kelimelere dökerseniz, bunun çok fazla soruna yol açma tehlikesi var. Bir şeyin size açık ve tartışmasız görünmesi, başkalarının da aynı şekilde göreceği anlamına gelmez.

ASLAN

Arkadaşlarınızın veya meslektaşlarınızın sizi ilgilendiren bir konu hakkında konuştuğuna kulak misafiri olursanız, o zaman mutlaka dinleyin. Gezegenler, önümüzdeki birkaç gün içinde sizi pek çok beyin çalışmasından kurtaracak bazı yararlı bilgiler alabileceğinizi gösteriyor.

BAŞAK

Bir durumda göründüğünden çok daha fazlası vardır, bu yüzden tetikte olun ve sırf neler olup bittiği hakkında sizden daha fazla şey bildiklerini iddia ettikleri için diğer insanların size söylediklerine inanmayın. En iyi duyu sağduyudur ve bu sizde bolca bulunan bir şeydir.

TERAZİ

Bugün dikkat çekmeme ve duygusal olarak kendinizi şarj etme arzusu odak noktası olabilir. Gözlem becerileriniz mükemmel olduğundan, mutluluğunuzu baltalayabilecek şeyleri belirlemek için her zamankinden daha iyi bir konumdasınız. 

AKREP

Bugün bir başkasının işine burnunu sokmaya başlarsan, muhtemelen sinirlenip misilleme olarak seninkini kurcalamaya başlar. Kendi iyiliğin için fazla meraklı olma.

YAY

Grafiğinizin en maceralı bölgesindeki Mars pek çok şeyi mümkün kılıyor ama yine de gerçekte neler başarabileceğiniz konusunda gerçekçi olmanız gerekiyor. Evet, muhteşem bir geleceğiniz var ama insanüstü olduğunuzu ve yanlış yapamayacağınızı düşünmeye başlamayın.

OĞLAK

Bugün yıldızların mesajı, affederek, unutarak ve devam ederek kendinize her düzeyde pek çok iyilik yapabileceğinizdir. Birkaç şey üzerinde çalışmaya değer ama çoğu şey değil, bu yüzden geçmişin altına bir çizgi çizin.

KOVA

Her şeyi bildiğinizi sandığınız bir durumla ilgili olarak yanlış tarafı görüp görmediğinizi merak etmenize neden olan haberler yolunuza çıkacak. Bu, küçük bir bilgi parçasının çok büyük bir fark yarattığı durumlardan biri olabilir.
 
BALIK

Bir arkadaşınız ne pahasına olursa olsun gerçeklerden kaçınmaya kararlı görünüyor ve onu gerçeklerle yüz yüze getirmeyi görev edinmelisiniz. Bunun için size teşekkür etmeyecekler, ancak ödülünüz potansiyel olarak yıkıcı bir eylem planından kaçınmalarına yardımcı olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!