banner2

30 Eylül 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

30 Eylül 2023 Cumartesi günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 30 Eylül 2023 Cumartesi'ye dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 30.09.2023, 08:25
Abone ol

30 Eylül 2023'te burçlar ne söylüyor? 3029 Eylül 2023 burç yorumları nelerdir? 30 Eylül 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Bu hafta sonu diğer insanlar ne kadar iddialı olursa, biraz geri çekilmeli ve yüzleşmekten kaçınmalısınız. Bu, doğal olarak yapacağınız şeyin tam tersi olabilir ancak gezegenler, bunun kavga çıkarmak için doğru zaman olmadığı konusunda uyarıyor. 

BOĞA

Gerçekten güvenmediğiniz birinin size bu hafta sonu ne yapmanız gerektiğini söylemesini hoş karşılamayacaksınız ama gerçek şu ki, onlar neler olduğunu biliyor ve siz bilmiyorsunuz, bu yüzden sadece bu seferlik onlara güvenmek ve umut etmek zorunda kalacaksınız. 

İKİZLER

Hala doğru yönde istikrarlı bir şekilde ilerliyorsunuz, bu nedenle önümüzdeki 48 saat boyunca ilerlemenizi bozabilecek hiçbir şey yapmayın. Tamamen kaçınmanın daha iyi olabileceği riskleri almaktan hoşlanıyor gibi görünen insanlardan uzak durun. 

YENGEÇ

Bu hafta sonu, hiçbir neden yokken kendinizi güvensiz hissettiğiniz zamanlar olacak, ancak bu zamanlar geldiğinde, dünyaya son derece emin olduğunuzu ve ne yaptığınızı tam olarak bildiğinizi iddia etmelisiniz. Bir rol yapın ve onu iyi bir hale getirin. 

ASLAN

Arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi önümüzdeki 48 saat boyunca tahmin yürütmeye zorlamayın; onlardan ne beklediğinizi ve karşılığında sizden ne bekleyebileceklerini belirsiz bir şekilde onlara bildirin. 

BAŞAK

Bu hafta sonu, neden bahsettiğinizi bildiğinize inanmayan birine kendinizi açıklamak zorunda kalabilirsiniz. Gerçeklerinizi ve rakamlarınızı bir araya getirin ve onlara büyük kararlar alma konusunda uzmanlığınıza güvenilebileceğini gösterin. 

TERAZİ

Burcunuzdaki Mars, kendinize olan inancınız açısından harikalar yaratır, ancak diğer etkiler, kendinizi kaptırabileceğiniz ve ne tür bir muhalefetle karşılaşırsanız karşılaşın kaybedemeyeceğinize inanmaya başlayabileceğiniz konusunda sizi uyarır. Geçmiş deneyimlerden, yanlış yapmanın ne kadar acı verici olabileceğini biliyorsunuz. 

AKREP

Önümüzdeki 48 saat içindeki planlarınız hakkında çok fazla açıklama yapmayın. Başkaları sizin neyin peşinde olduğunuzu ne kadar az bilirse, ilerlemenizi durdurmak zorunda kalacakları fırsatlar da o kadar az olacaktır ve en çok yapmak istedikleri şeyin bu olduğundan bir an bile şüphe duymayın.

YAY

Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat, işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var, yararlanın! 

OĞLAK

Aşırı uysal olmanız mümkündür ve eğer rakiplerinizin önümüzdeki 48 saat içinde önünüze geçmesine izin verirseniz, gelecek haftanın tamamını onlara yetişmeye çalışarak geçirebilirsiniz. 

KOVA

Bu hafta sonu kendi ihtiyaçlarınızı ilk sıraya koyun ve meslektaşlarınızın zorluk yaşayabileceği konusunda bir an bile endişelenmeyin. Bu bencilce gelebilir ama son haftalarda başkaları için gereğinden fazlasını yaptınız, o halde şimdi kendiniz için bir şeyler yapın. 

BALIK

Bu hafta sonu yıldızların mesajı şu: Neleri kabul ettiğinize dikkat etmeniz gerekiyor, çünkü büyük ihtimalle sınırlı bilgiye göre hareket edeceksiniz ve başarı ile felaket arasındaki farkı yaratan şey başkalarının size söylemediği şeyler olabilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!