banner2

3 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

3 Haziran 2023 Cumartesi günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 3 Haziran 2023 Cumartesi'ye dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 03.06.2023, 08:12
Abone ol
3 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

3 Haziran 2023'te burçlar ne söylüyor? 3 Haziran 2023 burç yorumları nelerdir? 3 Haziran 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Gerçekten önemli olmayan konulara çok fazla zaman ve enerji harcıyorsunuz. Bu hafta sonu dolunayı, kendinizi toparlama ve önemli olanın dar, gündelik şeyler değil, daha geniş, daha büyük resim olduğunu fark etme zamanı olduğu anlamına geliyor.

BOĞA

Nadiren geri dönüp verdiğiniz kararları değiştiren bir yapıya sahipsiniz ancak bu hafta sonu koşullar sizden bunu talep edecek ve bu konuda fazla seçeneğiniz olmayacak. Burcunuzdaki Merkür, net düşünmenize ve bu sefer doğru kararı vermenize yardımcı olacak.

İKİZLER

Önümüzdeki 48 saat boyunca, sizi ayrı tutan şeylerden ziyade, biriyle ortak yönlerinize odaklanırsanız, o zaman zor bir ilişkiyle başa çıkmak daha kolay hale gelir. Hiç de farklı olmadığınız halde neden farklılıklarınızı büyütüyorsunuz?

YENGEÇ

Gezegenlere göre geri dönüşü olmayan bir noktaya ulaştınız ve hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını kesin olarak kabul etmeniz gerekiyor. Arzu edilen bir pozisyon arayanlar bugün, maddi manevi doğru iletişim kurmanın çok yardımcı olduğunu görecektir. O nedenle bugün konuşmalara dikkat.

ASLAN

Bir meslektaşınızı yaptığı kötü niyetli değil de aptalca bir şey için affederseniz, ömür boyu dostunuz olur. Gerçek şu ki, o kadar çok ortak noktanız var ki, oldukça küçük bir şeyin arkadaşlığınızı parçalamasına izin vermek yazık olur.

BAŞAK

Dolunay, haritanızın ev ve kariyer eksenini kestiğinden, önümüzdeki 48 saat içinde ciddi bir muhalefet bekleyebilirsiniz. İyi haber şu ki, ailenizin ve arkadaşlarınızın desteğiyle bu zorlu süreci yara almadan atlatacaksınız.

TERAZİ

Güçlü bir dolunayın etkisiyle anlaşmazlıklar bu hafta sonu olduğundan daha büyük ve daha zehirli görünebilir. İnsanlar senin hakkında ne derse desin, hiçbirini kişisel algılama. Sadece kelimelerin gerçekten önemi yok.

AKREP

Bu hafta sonu bir noktada, belli bir kişi hakkındaki varsayımlarınızın doğru olmadığını kendinize de olsa kabul etmek zorunda kalacaksınız. Hatalı olduğunuzu çoğu zaman kabul etmezsiniz ama bu durumda bunu yapmaktan çekinmeyeceksiniz.

YAY

Burcunuzdaki dolunay, sizi kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yaptığınız biriyle yüzleşmeye zorlayacak. İyi haber şu ki, sorunlarınızı konuştuktan sonra ikiniz de farklılıklarınızın aslında o kadar da önemli olmadığını anlayacaksınız.

OĞLAK

Artık hayatınızda olup bitenlerin kontrolü sizde değilmiş gibi görünebilir ama bu tamamen doğru değil. En azından, lehinize sonuçlanma ihtimalinin düşük olduğunu hissedebileceğiniz durumlara bulaşmamayı seçebilirsiniz.

KOVA

Bu hafta sonu pek sevmediğiniz biriyle pazarlık yapmak istemeyebilirsiniz ama başka seçeneğiniz var mı? Beğenin ya da beğenmeyin, ikinizin de yararına olacak bir anlaşmaya varmalısınız çünkü rekabet etmekte ısrar ederseniz sadece kaybedenler olacaktır.

BALIK

Risk almazsanız, büyük bir şekilde kaybedebileceğinize inanabilirsiniz, ancak bu doğru değil. Bu hafta sonu başkaları sizi hızlı bir karar vermeniz için ne kadar çok zorlarsa, o kadar dikkatli olmanız gerekir. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!