Yandex Metrica

Sitede Ara

29 Eylül 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

29 Eylül 2023 Cuma günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 29 Eylül 2023 Cuma'ya dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat

23.01.2024, 21:29

29 Eylül 2023'te burçlar ne söylüyor? 29 Eylül 2023 burç yorumları nelerdir? 29 Eylül 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Bugün burcunuzda gerçekleşen dolunay, hayatınızın daha iyiye doğru nasıl değişmesini istediğinize karar vermeniz ve ardından bunu gerçekleştirecek hamleleri yapmanız gerektiği anlamına geliyor. İlişkiler de mercek altında, bu nedenle diğer insanların ihtiyaçlarını dikkate alın.

BOĞA

Kontrolünüz dışındaki olaylar olumsuz bir hal alsa bile, bugün her zaman olumlu bir tutum sergilemelisiniz. İster özel hayatınızda, ister işyerinizde ne olursa olsun, kafanızı toparlarsanız başarı garantidir.

İKİZLER

Şu anda dünyanızda o kadar çok harika şey oluyor ki, farkında olmanız gereken bir şeyi kolayca gözden kaçırabilirsiniz. Bir arkadaşınız ya da sevdiğiniz biri size yeni bir yön göstermeye çalışırsa akıllı olun ve dikkat edin.

YENGEÇ

Şimdi ne kadar mantıklı düşünürseniz, yıl sonundan önce başarıyı tatma olasılığınız o kadar artar. Ancak duygularınızın kontrolden çıkmasına izin verirseniz kendinizi tekrar çıkmakta zorlanacağınız bir duruma düşürebilirsiniz. Harekete geçmeden önce düşünün.

ASLAN

Önemli insanlara ulaşın ve onları etkileyin. Dünya fırsatlarla dolu ve önümüzdeki birkaç gün içinde birçoğu önünüzden geçecek, bu yüzden harekete geçin ve gerçekten önemli olanların sizi fark etmesini sağlayın.

BAŞAK

Zaman, enerji ve para açısından neden diğer insanlardan daha fazlasını vermenizin beklendiğini anlamak zor olabilir ama durum böyle, o yüzden bununla yüzleşin ve yolunuza devam edin. Dünyadaki her şeyin anlamlı olması gerekmiyor.

TERAZİ

Bugünün karşıt burcunuzda gerçekleşecek dolunayı size ortaklıkları ve ilişkileri daha sağlam bir temele oturtma şansı verecek ve bundan yararlanmalısınız. Son zamanlarda yaşanan rahatsız edici olaylardaki rolünüz konusunda kendinize karşı dürüst olun. Hiç kimse suçsuz değildir.

AKREP

Zodyak'ın en bağışlayıcı üyesi olmayabilirsiniz, ancak siz bile söylenenleri ve yapılanları unutmanın zamanının geldiğinin farkındasınız, böylece dahil olan herkes birlikte veya tek başına yoluna devam edebilir. O zaman artık açıkça görülüyor, o yüzden hemen harekete geçin.

YAY

Yaratıcı ve romantik açıdan bu sizin için özel bir gün olabilir, ancak aynı zamanda bazı insanların neden öyle davrandığını anlamakta zorlanacağınız bir gün de olabilir. Muhtemelen bunu kendileri açıklayamıyorlar, peki sizin ne umudunuz var?

OĞLAK

Önümüzdeki 24 saat boyunca, özellikle de partnerleriniz, sevdikleriniz ve duygusal destek konusunda size bağımlı olan kişilerle uğraşırken kararlı olmalısınız. İstedikleri son şey tereddüt etmenizdir, bu yüzden seçiminizi yapın ve bedelini ödeyin.

KOVA

Değerli zamanınızı ve enerjinizi, kararını açıkça vermiş ve tavsiyenizi istemeyen insanlara harcamayın. Siz kendi işinizi yaparken onların da kendi işlerini yapmasına izin verin ve yollarınızın mümkün olduğunca az kesişmesini sağlayın, böylece çatışmaya yer kalmaz.

BALIK

Bugünkü dolunay haritanızın en hassas bölgesinde gerçekleştiği için korkularınız kolaylıkla kendi hayatlarına bürünebilir. Kendinizi mantıklı düşünmeye zorlayın ve yalnızca kontrol edebileceğiniz konulara odaklandığınızdan emin olun. Gerisi yokmuş gibi davranın.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading