Yandex Metrica

Sitede Ara

28 Mayıs 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

28 Mayıs 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

28 Mayıs 2023 Pazar günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 28 Mayıs 2023 Pazar'a dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat

23.01.2024, 20:57

28 Mayıs 2023'te burçlar ne söylüyor? 28 Mayıs 2023 burç yorumları nelerdir? 28 Mayıs 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Kalabalığa karşı oynamaktan zevk alıyorsunuz ama canınız ne zaman isterse o zaman sahneye çıkma kararlılığınızı herkes takdir etmiyor. Akıllı olun ve önümüzdeki birkaç gün içinde diğer insanların dikkatleri üzerine çekmesine izin verin. 

BOĞA

Sevilen birinin veya bir arkadaşın şu anda biraz çıldırmasının nedeni, duygusal olarak acı verici buldukları bir durumu düşünmekten kaçınmak istemeleridir. Onlara ihtiyaç duydukları desteği verin ve düşüncesizce bir şey yapmadıklarından emin olun. 

İKİZLER

Mesleki anlamda başarılı olacağına inanmaya başlayın. İş cephesinde, özellikle yeteneklerinizin sizi ne kadar ileri götürebileceği konusunda gerçekçi olmalısınız. Sınırlarınız aynı zamanda gücünüzdür. 

YENGEÇ

Son zamanlarda mumu her iki ucundan da yaktınız ve biraz gevşemeniz ve tükenen kaynaklarınıza toparlanması için zaman tanımanız gerekiyor. Bu, çalışmayı tamamen bırakmanız gerektiği anlamına gelmez, ancak yükü dağıtmanın akıllı yollarını bulmalısınız.

ASLAN

Yaşadığınız, çalıştığınız ve birlikte iş yaptığınız insanlar tarafından hoş karşılanmayacağını bildiğiniz değişiklikleri zorlama dürtüsüne direnin. Olayları başlatmak yerine sonradan tepki verin.

BAŞAK

Sakin olun ve mevcut durumunuza orada olmasını dilediklerinizden çok gerçekte orada olanı gören gözlerle bakın. Seninki sağduyuya değer veren bir burç ama senin de duyguların var ve bunların seni yanıltmadığından emin olmalısın. 

TERAZİ

Size zorluk çıkaran insanlarla baş etmenin en iyi yolu onları görmezden gelmektir. Senin hakkında söylediklerini duymuyormuş gibi yap ve seni ne mutlu ediyorsa onu yapmaya devam et. Eninde sonunda mesajı alacaklar ve sizi rahat bırakacaklar. 

AKREP

Bugün arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle zaman geçirebilirsiniz. Partner, evlilik, ortaklıkta fırsatlar sizinle olacak. Harcamalarınız artabilir. 

YAY

Yıldızlar, kişisel duygularınızı profesyonel sorumluluklarınızdan ayırmak için gerçek bir çaba göstermeniz gerektiğini hatırlatıyor. Bu hafta iş cephesine duygusal olarak yaklaşırsanız hafta iyi bitmeyebilir. 

OĞLAK

Sırf onlar istiyor diye başkalarının planlarına uyma. Gezegenler bunun, uzun vadeli amaçları şöyle dursun, güdülerinin ne olduğundan emin olamayacağınız durumlardan biri olduğu konusunda uyarıyor, bu nedenle kendi iyiliğiniz için dikkatli olmalısınız. 

KOVA

Finans, özel hayat, ameliyat, okültizm konularıyla ilgili ani gelişmeler içinde kalabilirsiniz. Farkındalığınız artabilir. Çocuk, tatil, hobilerinizden dolayı harcamalarınız artabilir.
 
BALIK

Etrafınızda olup bitenlerden kendinizi kapatacak kadar düşüncelerinizin derinliklerine dalmayın. İç dünyanız canlı ve zengin olabilir, ancak yine de topluluk içinde faaliyet göstermeniz gerekiyor ve sevdiğiniz insanların da orada size ihtiyacı var. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading