banner2

27 Eylül 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

27 Eylül 2023 Çarşamba günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 27 Eylül 2023 Çarşamba'ya dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 27.09.2023, 08:23
Abone ol

27 Eylül 2023'te burçlar ne söylüyor? 27 Eylül 2023 burç yorumları nelerdir? 27 Eylül 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Hafta sonunda burcunuzda bir dolunay var, bu nedenle duygusal insanlarla uğraşırken dikkatli davranmanız ve kendinizin de duygusallaşmadığından emin olmanız gerekecek. Unutmayın, hiçbir şey endişelenmeye değmez.

BOĞA

Bir iş arkadaşınızın size yaptığı şeyle ilgili doğruyu söylediğine dair şüpheleriniz olabilir, ancak kuralları ihlal ettiğine dair sağlam bir kanıtınız olmadığı sürece şüphelerinizi gizli tutmalısınız. Kendinizi misillemelere açık bırakmayın.

İKİZLER

Şu anda dünyanızda o kadar çok harika şey oluyor ki, farkında olmanız gereken bir şeyi kolayca gözden kaçırabilirsiniz. Bir arkadaşınız ya da sevdiğiniz biri size yeni bir yön göstermeye çalışırsa akıllı olun ve dikkat edin.

YENGEÇ

Kariyerinizde neyi başarmayı umduğunuzu ciddi bir şekilde düşünün ve Cuma günü dolunay olduğunda harekete geçmeye hazır olun. Ani bir fırsatın ortaya çıkması muhtemeldir ve eğer hazırlıklı değilseniz, rakibinize kaptırabilirsiniz.

ASLAN

İnsanları daha sonra "Sana söylemiştim" demeye yönlendirmemek için sorulardaki "eksileri" de dikkate almayı öğrenin. Hak etmediğiniz başka bir yenilgi ve aşağılanma yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Yaklaşan dolunay neyin doğru, neyin yanlış olduğuna dair duygularınızı altüst edebileceğinden, bugün ile hafta sonu arasında seçeneklerinizi dikkatlice düşünmelisiniz. Dış dünyayı görmezden gelin ve tüm cevapları bilen içinizdeki küçük sesi dinleyin.

TERAZİ

Başkaları şunu yapmanız ve bunu yapmanız gerektiğini ne kadar çok söylerse, onun her kelimesini görmezden gelmek ve kendi işinizi kendi tarzınızda ve kendi hızınızda yapmak o kadar akıllıca olur. İçgüdülerinize güvenin, özellikle de herkes aynı fikirde değilse.

AKREP

Bunu sık sık göstermiyorsunuz ama endişelenmek size kolay geliyor ve önümüzdeki iki veya üç gün boyunca, hiçbir neden yokken kaygılı hissettiğiniz zamanlar olacak. Hem gerçek hem de hayali korkularınızı aklınızın bir köşesine itin ve onlar yokmuş gibi davranın.

YAY

Doğanız gereği aceleci olabilirsiniz ancak felaketle sonuçlanabilecek türden bir riski alacak kadar pervasız değilsiniz. Sizi kendi seviyesine çekebilecek insanlardan uzak durun.

OĞLAK

Haftalardır, aylardır, hatta belki yıllardır arzuladığınız bir şey bugünden hafta sonuna kadar size bir tabakta sunulacak ve büyük olasılıkla reddedeceksiniz. Neden? Çünkü sizin için heyecan kovalamadadır ve her zaman takip edilecek yeni bir hedef vardır.

KOVA

İkna etme gücünüz müthiş ve önümüzdeki 24 saat içinde çok az kişi taleplerinize karşı koyabilecek. Ancak başkalarından aldığınız şeyin gerçekten hak ettiğiniz şey olduğundan emin olun. Aksi takdirde bir gün sizden de benzer taleplerde bulunacaklardır

BALIK

İşleri eski yöntemlerle mi yapmaya devam edeceksiniz, yoksa tedbiri bir kenara bırakıp yeni bir şeyler mi deneyeceksiniz? Ay neredeyse dolunay olduğundan, en azından şimdilik, güvenli davranmanız akıllıca olacaktır. Kararınız olması gerektiği gibi değil.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!