banner2

26 Eylül 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

26 Eylül 2023 Salı günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 26 Eylül 2023 Salı'ya dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 26.09.2023, 08:50 26.09.2023, 10:22
Abone ol

26 Eylül 2023'te burçlar ne söylüyor? 26 Eylül 2023 burç yorumları nelerdir? 26 Eylül 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Bugün arzu ettiğiniz şey ne olursa olsun, onu size vermekten mutluluk duyacak birini bulabileceksiniz, ancak bunun size bir faydası olup olmayacağını zaman gösterecek. Ayrıca karşılığında sizden ne isteyeceklerini bildiğinizden emin olun.

BOĞA

Önceki yıllarda size yardımcı olan bir rutinin artık son satış tarihi geçmiş ve yerini biraz daha modern bir şeye bırakmanız gerekiyor. Yollarınızı değiştirmek sizin için kolay olmayacak ama içten içe bunun yapılması gerektiğini biliyorsunuz.    

İKİZLER

Her ne kadar büyük zorluklar karşınıza çıksa da, bunların her biriyle yüzleşmek ve en azından bazılarını kendi avantajınıza çevirmek için gerekenlere sahipsiniz. Cuma günkü dolunaya kadar elinizden geleni yapın, sonra daha da fazlasını verin.

YENGEÇ

Bir arkadaşınız sizin gözden kaçırdığınız bir şeyi görebilir, o yüzden bugün size söyleyeceklerini dinleyin ve onların tavsiyelerine göre hareket etmeye hazır ve istekli olun. Egonuzun, onların sizden daha tecrübeli oldukları gerçeğini görmenizi engellemesine izin vermeyin.

ASLAN

Haritanızın iletişim alanındaki Güneş ve Mars sizi oldukça konuşkan yapıyor, bu kendi başına kötü bir şey değil ama bir gün size karşı kullanılabilecek bilgilerin sızmamasına dikkat etmelisiniz. Sırlarınızı kendinize saklayın!

BAŞAK

Önümüzdeki birkaç gün içinde alacağınız kararların mali durumunuz üzerinde büyük bir etkisi olacak, bu nedenle neyin peşinde olduğunuzu ve bunun için ne kadar harcayabileceğinizi aklınızda bulundurduğunuzdan emin olun. Sen paradan yapılmadın.

TERAZİ

Hem Güneş hem de Mars burcunuzda ilerlerken, büyük bir şeyin eşiğinde olduğunuza ikna olabilirsiniz ancak her adımın kolay olacağını düşünme tuzağına düşmeyin. 

AKREP

Genellikle kaçınacağınız riskleri alma eğiliminde olabilirsiniz ancak gezegenler, tehlikeli yeni bir yol izleyerek geleceğinizle kumar oynamanıza gerek olmadığı konusunda ısrar ediyor. Zaten doğru yöne gidiyorsunuz, o yüzden devam edin.

YAY

Başarılı olmak için ne kadar kararlı olursanız olun, gerçek şu ki, yalnızca kendi başınıza bir yere kadar ilerleyebilirsiniz; bu nedenle, benzer düşüncelere sahip insanlarla güçlerinizi birleştirmeniz gerektiğini kabul edin ve ekibiniz için, kendi ekibiniz için olduğu kadar sıkı çalışmaya kararlı olun. 

OĞLAK

Yaklaşan dolunay sizi aynı anda iki yöne çekecek ve bir şekilde hem başarı özleminize hem de sizi seven, sizi en çok besleyen insanlara hayatınızda yer açmak zorunda kalacaksınız. Esnek bir yaklaşım mutlak bir zorunluluktur.

KOVA

Kendinize, kimsenin sizden yolunuzu değiştirmenizi talep etme hakkına sahip olmadığını hatırlatmaya devam edin. Eğer başkaları takip ettiğiniz hedefleri beğenmiyorsa bu çok kötü; bu sizin hayatınız ve onu istediğiniz gibi yaşamalısınız.

BALIK

Zor kararlar vermek size nadiren kolay gelir, ancak gezegenler artık uzun süredir devam eden bir sorunla yüzleşmeniz ve bunu kesin olarak çözmeniz konusunda ısrar ediyor. Evet, kısa vadede biraz tatsız olabilir ama daha sonra hızlı davrandığınız için memnun olacaksınız.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!