banner2

25 Mayıs 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

25 Mayıs 2023 Perşembe günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 25 Mayıs 2023 Perşembe'ye dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 25.05.2023, 08:48
Abone ol
25 Mayıs 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

25 Mayıs 2023'te burçlar ne söylüyor? 25 Mayıs 2023 burç yorumları nelerdir? 25 Mayıs 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Birinin çabalarından pek de memnun olmadığınızı bilmesini isteyebilirsiniz, ancak bu o kadar da iyi bir fikir mi? Gezegenler eleştiriye sıcak bakmayacakları ve planlarınızı raydan çıkarmaya çalışabilecekleri konusunda uyarıyor. Belki de yeni bir ortak bulmanın zamanı gelmiştir.

BOĞA

Para durumunuz olmasını istediğiniz kadar güçlü değilse, onu nasıl iyileştireceğinizi düşünmeye başlamanız gerekir. Paranızı gerçekten ihtiyacınız olmayan lüks eşyalara harcamayı bırakmakla başlamak iyi bir fikir olabilir.

İKİZLER

Önümüzdeki 24 saat içinde bir tür çatışma çıkması muhtemeldir, ancak artık sakin kalmak ve diğer insanların önemsiz söz ve davranışlarına üzülmemek için bilinçli bir karar verebileceğinizi biliyorsunuz. 

YENGEÇ

Muhtemelen bugün dert anası olacaksınız. Karşınızdaki kişi için şiddetli bir şekilde koruyucu ve yoğun bir şekilde münzevi bir hal alabilirsiniz. Abartmayın.

ASLAN

Bugün yaptığınız her öneri arkadaşlarınız ve aileniz tarafından onaylanmasa bile, içgüdülerinize güvenmeli ve yine de onlarla devam etmelisiniz. Burcunuzdaki Mars size o kadar çok güven veriyor ki, yanılıyor olsanız bile haklı olduğunuza inanacaksınız.

BAŞAK

Bazı geleneklerin size yaralardan çok daha fazlasını verdiğini unutmayın, şu an sahip olduğunuz gücün bir kısmını da onlara borçlu olabilirsiniz. Size ait olmayan ve belki de sadece miras kalan alışkanlıklar, kalıplar, inançlar veya diğer zorluklar üzerinde çalışmak zor olabilir ancak bunun ötesini görmenize izin vermek, sizin için açabilecek bahar çiçeklerini fark etmenize yardımcı olacaktır.

TERAZİ

Bir arkadaşınızın sosyal veya politik bir konuyu sizden daha iyi bildiği konusunda ısrar etmesi canınızı sıkabilir, ancak öfkenizi veya bakış açınızı kaybetmeyin. İnsanlar farklıdır ve bazen aynı "gerçekleri" farklı açılardan görürler.

AKREP

Haritanızın kariyer alanındaki Mars, sizi kararlı adımlar atmaya ve sizden şüphe duyanlara hala hesaba katılması gereken bir güç olduğunuzu göstermeye çağırıyor. Neyin yapılabileceğini ve yapılamayacağını söylediklerini dinlemeyin.

YAY

İletişim kanallarınız kapalı olabilir ve bu konuyla ilgilenmek zorundasınız. Yolunuzu kaybetmiş hissetmek yerine duygularınızın size yol göstermesine izin vermek bugün size biraz iyi gelebilir. Duyguların o çelik gibi kalbi delmesine ve savunmasız çatlaklarınızdan ışığın girmesine izin verin. 

OĞLAK

Kamuoyunu görmezden gelin ve doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi yapın. Bu, sizi oldukça garip yönlere götürseler bile içgüdülerinizi takip etmenin işe yarayacağı durumlardan biridir. Bir azınlıkta olabilirsiniz ama yine de önemli olan sizsiniz.

KOVA

Bugün, önümüzdeki birkaç ay içinde hayatınıza bolca sevgi ve kahkaha getirecek birine ilgi duyabilirsiniz. Dünyada pek çok karanlık şey oluyor olabilir ama kişisel düzeyde gelecek parlak.

BALIK

Artık yanlış başlangıçlar ve gönülsüz hareketler olamaz. Ne yaptığınız konusunda ciddi olmalısınız. Kalbinize yakın bir davaya veya harekete destek vermek için insanları bir araya getirmek için yeteneğinizi kullanın.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!