banner2

23 Eylül 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

23 Eylül 2023 Cumartesi günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 23 Eylül 2023 Cumartesi'ye dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 23.09.2023, 09:10
Abone ol

23 Eylül 2023'te burçlar ne söylüyor? 23 Eylül 2023 burç yorumları nelerdir? 23 Eylül 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Bu hafta sonu, kendi gündeminizi zorlamak yerine sevdiklerinizin yapmak istediklerine uymayı kabul ederek kendinize pek çok iyilik yapabilirsiniz. Karşı burcunuzdaki Güneş, sizi diğer insanların ihtiyaçlarına daha saygılı davranmaya teşvik ediyor. 

BOĞA

Şimdiye kadar bitmiş olması gereken bir göreve takılıp kalmanız gerekiyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde biraz fazladan fiziksel çaba sarf etmek, daha sonra yaşayacağınız birçok zihinsel ve duygusal endişeyi ortadan kaldıracaktır; bu nedenle, diğer her şeyi bir kenara bırakarak bu göreve odaklanın. 

İKİZLER

Güneş'in haritanızın en dinamik alanına ilerlemesi, en zor zorluklara bile başarıyı garanti eden bir özgüvenle yaklaşacağınız anlamına gelir. Her türlü yaratıcı aktivitenin olağanüstü derecede iyi geçeceğinden emin olabilirsiniz. 

YENGEÇ

Doğanız gereği duygusal bir yapıdasınız. Bunu zayıf yönlerinizden biri yerine güçlü yönlerinizden biri olarak görmelisiniz. Duygularınız sizin önemli bir parçanızdır ve onlara utanılacak bir şeymiş gibi davranılmamalıdır.

ASLAN

İkna etme becerileriniz önümüzdeki birkaç hafta içinde gelişecek, bu yüzden hayattan en çok ne istediğinize karar verin ve bunu elde etmek için kiminle tatlı konuşmanız gerektiğini belirleyin. En derin arzunuz ne olursa olsun, ona sahip olmak artık sizin elinizde. 

BAŞAK

İşleri eski yöntemlerle yapma biçimine sonsuza kadar bağlı kalamazsınız, bu nedenle geçmişi bırakma konusunda ne kadar isteksiz olursanız olun, şimdi geleceğe güvenle ve cesaretle ilerlemelisiniz. Bundan sonra olacaklar sizi korkacak bir şey olmadığına ikna edecek. 

TERAZİ

Son dönemde vaktinizi sürekli hayaller kurmakla geçirdiyseniz, silkinip uyanmanızın ve bu projelere gerçekten başlamanızın zamanı geldi. Planlarınızın makul ve sağlam temellere dayanıp dayanmadığını sadece gerçek hayatta görebilirsiniz. 

AKREP

Haftalardır, aylardır, hatta belki yıllardır aklınızı kurcalayan bir şeyle artık yüzleşmeli ve onunla ilgilenmelisiniz. Haritanızın en hassas bölgesindeki Güneş ve Mars, size en derin korkularınızla yüzleşme cesareti verecektir. 

YAY

Hayata bakış açınız muhtemelen önümüzdeki birkaç hafta içinde kökten değişecek ve bu çok iyi bir şey. Bazı insanların aksine, güncellenmiş bilgilerle karşılaştığınızda görüşlerinizi değiştirmekten çekinmezsiniz, bu nedenle eski fikirleri yenileriyle değiştirmeye hazır olun. 

OĞLAK

Haritanızın kariyer alanındaki kozmik aktivite, sizi iş cephesinde her şeyinizi vermeye teşvik ediyor. Gelecekte bir aşamada en iyisi düşünüyorsunuz ve önümüzdeki birkaç gün içinde yapacaklarınız bu tutkunuzu gerçeğe yaklaştıracak. 

KOVA

Her zamanki ortamınızdan uzakta bir şeyler keşfetme ihtiyacı hissediyorsanız, çantanızı toplayın ve gidin. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca ne kadar maceracı olursanız o kadar eğlenirsiniz ve hayattaki gerçek amacınızı keşfetme olasılığınız o kadar artar. 

BALIK

Önümüzdeki birkaç gün içinde duygularınızın yoğunluğu sizi şaşırtabilir, ancak bu iyi bir şeydir, çünkü duygularınız çok uzun süredir içinizde sıkışıp kalmıştır ve serbest bırakılmaları gerekmektedir. En iyi sonuçları elde etmek için bunların yaratıcı yönlere yönlendirildiğinden emin olun. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!