banner2

22 Eylül 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

22 Eylül 2023 Cuma günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 22 Eylül 2023 Cuma'ya dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 22.09.2023, 08:49
Abone ol

22 Eylül 2023'te burçlar ne söylüyor? 22 Eylül 2023 burç yorumları nelerdir? 22 Eylül 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Ne kadar bağımsız bir Koç burcu olursanız olun, Güneş'in karşı burcunuza geçmesi, bu hafta sonu ve sonrasında arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ve sevdiklerinizle daha fazla işbirliği yapmanız gerekeceği anlamına gelir. Kendinize aynı tarafta olduğunuzu hatırlatmaya devam edin.

BOĞA

Son zamanlarda yaşanan olaylar hayata bakış açınızı biraz bozmuş olabilir ama her zaman böyle olacağına inanma tuzağına düşmeyin. Dünya dönmeye devam ediyor ve önümüzdeki birkaç gün içinde olacaklar sizi tekrar gülümsetecek.

İKİZLER

Güneş'in bu hafta sonu haritanızın en yaratıcı alanına taşınması, daha olumlu ve kaygısız bir aşamanın başlamak üzere olduğu anlamına geliyor. Son haftalardaki tüm hayal kırıklıklarını ve başarısızlıkları unutun ve kendinize parlama izni verin.

YENGEÇ

Etrafınızda olup biteni kontrol etmeyi sevdiğiniz için, önümüzdeki 48 saat içinde anlayışınızın ötesindeki olaylar sizi tuhaf yeni yönlere iterken kendinizi keyifsiz hissetmeniz mümkündür. Garip olmaları kötü oldukları anlamına gelmez!

ASLAN

Son birkaç haftadır birçok kez görevi zevkin önüne koydunuz ama artık dünyaya çıkıp, insani olarak mümkün olduğu kadar çok eğlenerek kendinizi ödüllendirebilecek bir konumdasınız. 

BAŞAK

Güneş bu hafta sonu burcunuzdan ayrılarak haritanızın para alanına giriyor, bu nedenle günlük yaşamınızın vurgusu artık öncelikle sahip olduğunuz şeyler ve ne kazandığınız üzerinde olacak. Son haftalarda çok fazla harcama yaptınız mı? Öyle ise kemerinizi sıkın!

TERAZİ

Bu hafta sonu sizin için yeni bir güneş yılı başlıyor ve kendinize olan inanç dalgasıyla ilerlemeniz çok uzun sürmeyecek. Mars'ın da burcunuzda olması nedeniyle kolayca aşırılıklara gidebilirsiniz, bu nedenle harekete geçmeden önce daima düşünün.

AKREP

Doğanız gereği geleneksel olabilirsiniz ama bazen zihniniz bir noktaya sapar ve her türden tuhaf, harika fikir ve teoriler bulursunuz. Ama kendinizi kaptırmayın ve kesinlikle imkansız olana inanmaya başlayın.

YAY

Mevcut sınırlarınızın ötesine geçmek ve güçlerin sizi fark etmesini sağlayacak şeyler başarmak istiyorsanız, sizinle aynı fikirde olan insanlarla güçlerinizi birleştirmeniz gerekir. Tek başınıza çok ileri gidebilirsiniz ama sonuna kadar ancak bir takımın parçası olarak gidebilirsiniz.

OĞLAK

Güneş, haritanızın kariyer alanına girmek üzere; bu, hırslarınızı ilerletmek için neredeyse her yolu deneyeceğiniz anlamına geliyor. Yine de kurallara göre oynamalısınız. Elbette dikkatleri kendinize çekin ancak bunun doğru nedenlerden dolayı olduğundan emin olun.

KOVA

Önümüzdeki 48 saat içinde yeni fikirleri ve yeni çalışma yöntemlerini benimseme konusunda ne kadar istekli olduğunuzu görünce birkaç kişiyi ve belki de kendinizi şaşırtacaksınız. Kova çok sık değişmeyen bir burçtur ama değiştiğinde sonuna kadar gider!

BALIK

Bu hafta sonu hayatta nereye gittiğinizi derinlemesine düşünün ve ardından bunun sizin için hala doğru yolculuk olup olmadığını kendinize sorun. Evren sizi önemsiz şeyleri ve önemsiz insanları arkanızda bırakmaya ve uzun vadeli hırslarınız konusunda ciddileşmeye çağırıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!