banner2

21 Eylül 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

21 Eylül 2023 Perşembe günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 21 Eylül 2023 Perşembe'ye dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 21.09.2023, 09:04
Abone ol

21 Eylül 2023'te burçlar ne söylüyor? 21 Eylül 2023 burç yorumları nelerdir? 21 Eylül 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Son zamanlarda tüm dünyanın size karşı olduğunu hissettiğiniz zamanlar oldu ama bu, geçmişte kalmanız gereken bir yanılsamaydı ve öyledir. Sadece uzun vadeli geleceğiniz parlak olmakla kalmayacak, aynı zamanda şu an ile hafta sonu arasında meydana gelen olaylar da zayıflayan kendinize olan inancınızı artıracaktır.

BOĞA

Son zamanlarda yaşanan olaylar hayata bakış açınızı biraz bozmuş olabilir ama her zaman böyle olacağına inanma tuzağına düşmeyin. Dünya dönmeye devam ediyor ve önümüzdeki birkaç gün içinde olacaklar sizi tekrar gülümsetecek.

İKİZLER

Güneş'in güç gezegeni Plüton'la olan bağlantısı bugün size dünyada isim yapacak şeyler yapmanız için ilham verecek, ancak doğru nedenlerle fark edildiğinizden emin olun. Her şeyden önce tutamayacağınız sözler vermekten kaçının.

YENGEÇ

Bugün birisi gerçek duygularını sizden ne kadar saklamaya çalışırsa, onun hem kafasında hem de kalbinde neler olup bittiğini o kadar çok bileceksiniz. Size yalan söylenip söylenmediğini ortaya çıkaran küçük sinyalleri tanıma konusunda yeteneğiniz var.

ASLAN

Son haftalarda kendinize olan güveniniz inişli çıkışlı olsa da, hafta sonu Güneş'in burç değiştirmesi, güzel günlerin geri döndüğüne inanmanızı teşvik edecek. Hiçbir şey için endişelenmenize gerek olmadığını anlayarak kendinizi hazırlayın.

BAŞAK

Birisi bugün yerine getiremeyeceğinden şüphelendiğiniz bir söz verirse, ondan tekrar düşünmesini ve beklentilerini biraz ayarlamasını istemelisiniz. Onlardan mucizeler istemediğinizi, yalnızca onların en iyi çabalarını beklediğinizi bilmelerini sağlayın.

TERAZİ

Ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok iş var, artık zahmet etmeme eğiliminde olabilirsiniz. Aksi bir hata olurdu. Bugünkü Güneş-Plüton bağlantısı size öyle bir enerji verecek ki, çalışmak acıya değil zevke dönüşecek.

AKREP

Değiştirme şansınızın olmadığı ve muhtemelen uzun vadeli hedeflerinizi değiştirmeyecek ayrıntılar üzerinde neden hala endişeleniyorsunuz? Bugün, yarın ve hafta sonu küçük şeyleri unutun ve yalnızca büyük resme odaklanın.

YAY

Hızla kontrolden çıkan bir durumla başa çıkmanız gerekiyor. Önümüzdeki 24 saat boyunca yaptığınız tüm sosyal planları askıya alın ve kendinizi açıklanamayacak şekilde yanlış giden şeyleri düzeltmeye adayın.

OĞLAK

Bugün burcunuzdaki Plüton Güneş'e güzel bir şekilde bağlanıyor, bu nedenle hem evde hem de işte şansınız konusunda kendinizi iyimser hissedeceksiniz. Ancak kendiniz için planlar yaparken bu planların arkadaşlarınızı, meslektaşlarınızı ve sevdiklerinizi de etkileyebileceğini unutmayın.

KOVA

Gezegenlere göre önemli bir konu artık elinizden çıktı ve yapabileceğiniz tek şey akışa bırakmak ve ortaya çıkabilecek olaylara kendinizi adapte etmek. İyi haber şu ki, yeni gerçeklikten çok da mutsuz olmayacaksınız.

BALIK

Eğer bir arkadaşınıza veya sevdiğiniz birine her öneride bulunduğunuzda bu fikir aklınıza çarpacak bir aşamaya ulaştıysa, bu, ayrı bir süre geçirmeniz gerektiğinin bir işareti olabilir. Birine çok uzun süre çok yakın olmak mümkündür.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!