banner2

2 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

2 Haziran 2023 Cuma günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 2 Haziran 2023 Cuma'ya dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 02.06.2023, 08:15 02.06.2023, 08:17
Abone ol
2 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

2 Haziran 2023'te burçlar ne söylüyor? 2 Haziran 2023 burç yorumları nelerdir? 2 Haziran 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Haritanızın yerel bölgesindeki Venüs'ün etkisi, aile ilişkilerinin son zamanlarda olduğu kadar yoğun görünmeyeceği anlamına geliyor. Sevdiklerinizin kusurlarına ve zaaflarına karşı daha rahat bir tutum, her yönden daha mutlu bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

BOĞA

Bugün kucağınıza bir tür teklif gelirse fazla şüphelenmeyin. Güçlü konumlardaki insanlar şu anda büyük ölçüde sizin tarafınızdalar ve ellerinden gelen her şekilde size yardımcı olmaya çalışacaklar. Bundan yararlanın.

İKİZLER

Kendinizi kolayca kaptırabileceğiniz ve kendinizi hafta sonu için eksik bırakabileceğiniz için bugün ne harcadığınıza dikkat edin. Ayrıca, bir arkadaşınız sizden borç isterse, onu geri çevirmeniz akıllıca olacaktır çünkü paranızı tekrar ne zaman görebileceğinizi bilemezsiniz.

YENGEÇ

Bu hafta sonu sadece aşkta şanslı olmayacaksınız, aynı zamanda mali durumunuz da büyük bir artış elde edebilir. Hareket halindeyken tanıştığınız insanlar size o kadar iyi niyetli olacak ki, onlardan istediğiniz hemen hemen her şey verilecek.

ASLAN

Biraz üzgün veya yalnız hisseden bir arkadaşınızı neşelendirmeyi bugün göreviniz yapın. Kaşlarını çatmayı gülümsemeye çevirme yeteneğiniz, uzun süre üzgün olmayacakları anlamına gelir. Hatta günün sonunda takla atıyor bile olabilirler!

BAŞAK

Çevrenizdeki insanların sizi olumlu ve yapıcı bir şekilde motive etmesi, ilerlemenize yardımcı oluyor. Bu durum hem onların dostluğundan, hem de sizin açık ve samimi davranışlarınızdan kaynaklanıyor. Onların dediklerini yerine getirirken hiç zorlanmamanız da dikkat çekici. 

TERAZİ

İş cephesinde işlerin gidişatından memnun musunuz? Değilse, o zaman inisiyatifi ele geçirmeyi ve en çok görmek istediğiniz değişiklikleri zorlamayı işiniz haline getirmelisiniz. Bazı meslektaşlarınıza sert davranmanız gerekebilir.

AKREP

Ne özel hayatınızda ne de kariyerinizde değiştiremeyeceğiniz şeyler için endişelenmenize gerek yok. Yeni koşullara uyum sağlamayı kolay bulmuyorsunuz ama bu sefer uyum sağlamanız gerekiyor. 

YAY

Daha geniş dünyada olup bitenlere gözlerinizi ve kulaklarınızı kapatın ve sizin için önemli olan şeylere odaklanın. Gezegenler, ruh halinizi hafif tutarsanız iyi şeylerin olacağını ve eğer dilerlerse diğerlerinin de sizi örnek alabileceklerini söylüyor.

OĞLAK

Önümüzdeki 24 saat içinde arkadaşlarınızdan ve sevdiklerinizden destek almanız gerekiyorsa tek yapmanız gereken istemek. Haritanızın ortaklık alanındaki Venüs, başkalarının sizin için iyi şeyler yapabilmek için çekinmeyecekleri anlamına geliyor.

KOVA

Meslektaşlarınızın, kendileri için yapmaları gereken şeyi yapmanız için sizinle tatlı dille konuşmalarına izin vermemelisiniz. Bugün kendi ihtiyaçlarınıza öncelik verin ve yalnızca gerçekten ayıracak zamanınız ve enerjiniz varsa ve gerçekten istiyorsanız başkalarına yardım edin.

BALIK

Burcunuzdaki Neptün, bugün Venüs ile bağlantılıdır, bu, diğer şeylerin yanı sıra, sevdiğiniz biriyle yakınlaşmayı kolay bulacağınız anlamına gelir. İlk hareketi onların yapmasını beklemeyin, kendiniz yapın ve kendinizi tutkulu bir tepkiye hazırlayın!

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!