banner2

17 Eylül 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

17 Eylül 2023 Pazar günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 17 Eylül 2023 Pazar'a dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 17.09.2023, 08:59
Abone ol

17 Eylül 2023'te burçlar ne söylüyor? 17 Eylül 2023 burç yorumları nelerdir? 17 Eylül 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir şey önümüzdeki birkaç gün içinde meyve vermeye başlayacak. Gösterdiğiniz onca çabaya değmediğini söyleyenleri dinlemeyin çünkü onlar sadece başarınızı kıskanıyorlar. 

BOĞA

Önümüzdeki hafta bir alanda kaybederseniz, bunu diğer alanlarda telafi edeceksiniz, bu nedenle geri adım atmak zorunda kalırsanız kendinizi kötü hissetmeyin çünkü daha sonra çok daha fazla zemin kazanacaksınız. Hala oyunun çok ilerisindesin. 

İKİZLER

Bir arkadaşınızın sorunlarına karışma dürtüsü güçlü olabilir ama direnmelisiniz. Ne yapılması gerektiğini bildiğinizi düşünseniz bile tavsiyeniz takdir edilmeyecektir, o yüzden mesafenizi koruyun ve bırakın bu işi kendileri halletsinler. 

YENGEÇ

Belirli bir kişiden pek hoşlanmadığınız gerçeğinin hiçbir önemi yok; önemli olan, ikinizin de yararı için onunla birlikte çalışmanız gerekmesidir. Bazen zıtlar oldukça iyi bir takım oluşturabilir ve şu anda da durum böyle olabilir. 

ASLAN

Kariyeriniz ve özel hayatınız şu anda sizi iki farklı yöne çekiyor ve bunları bir araya getirmenin yollarını bulmanız gerekiyor. Eğer gereksiz konulara zaman harcamayı bırakırsanız, hayatınızda her ikisine de kolaylıkla yer açabilirsiniz. 

BAŞAK

Bu hafta bir tür fedakarlık yapılması gerekecek, ancak büyük kalbiniz, siz kendi ihtiyaçlarınızı bir süreliğine askıya alırken diğer insanlara öncelik vermeye hazır. Ayrıca yolunu kaybetmiş bir arkadaşınıza tavsiyede bulunmanız da istenebilir. 

TERAZİ

Önümüzdeki birkaç gün içinde bir arkadaşınıza yardım eli uzatmaya istekli olabilirsiniz, ancak aynı zamanda onları her seferinde beladan kurtarmayacağınızı da onlara açıkça belirtmelisiniz. Son zamanlarda çok fazla hata yaptılar. 

AKREP

Sevdiğiniz biri size ne yaptığıyla ilgili çok fazla ayrıntı anlatmak istemiyor diye şüphelenmeyin. Eğer akıllıysan hiçbir soru sormazsın ve hayatına devam edersin. Yakında sırrını sana açıklayacaklar. 

YAY

Elbette bu hafta dünyaya çıkın ve eğlenin ama aynı zamanda halletmeniz gereken görevlerinizin de olduğunu unutmayın. Başkalarının sizden beklentilerini son ana bırakmamaya çalışın. 

OĞLAK

Önümüzdeki birkaç gün boyunca kurallara göre oynarsanız, işin kolayına kaçıp cezasız kalabileceklerine inanan rakiplerinizden daha fazlasını başaracaksınız. Evren er ya da geç onlara yetişecektir, bu yüzden geçici olarak öne geçerlerse endişelenmeyin. 

KOVA

Önümüzdeki hafta arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız sizi övdükçe, onların amaçlarından o kadar şüphe duyacaksınız, ancak basit gerçek şu ki, söylediklerinde ciddiler. Bazı insanların sizin hakkınızda gerçekten olumlu görüşlere sahip olduğuna inanmak neden bu kadar zor? 

BALIK

Göreve olan bağlılığınız gözden kaçmadı ve bu hafta iş cephesinde ne kadar çok fedakarlık yaparsanız, yetkili konumdaki insanlar sizi o kadar çok ödüllendirecek, belki hemen değil ama kesinlikle yıl sonundan önce. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!