Yandex Metrica

Sitede Ara

16 Nisan 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

16 Nisan 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

16 Nisan 2023 Pazar günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 16 Nisan 2023 Pazar'a dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat

23.01.2024, 20:44

16 Nisan 2023'te burçlar ne söylüyor? 16 Nisan 2023 burç yorumları nelerdir? 16 Nisan 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Yapınız gereği biri size bir şeyi yapmayı bırakmanızı ne kadar çok söylerse, sırf inat olsun diye o şeyi o kadar çok yaparsınız. Ama bu konuda artık inadı bırakmanız gerekiyor. Romantik hayatınızda ani hareketlenmeler ve hızlı gelişmeler olabilir. Ortak biri vasıtasıyla yeni biriyle tanışabilirsiniz. 

BOĞA

Önümüzdeki birkaç gün boyunca, hatta Güneş 20'sinde burcunuza girdiğinde, tüm gözler üzerinizde olacak. Özellikle maddi açıdan rahatlamanız için yeni kariyer alanları ve farklı iş ihtimalleri oluşabilir. Hayatınızı birçok alanda daha iyi bir yere çekerken, sağlığınıza özen göstermeyi de unutmayın. 

İKİZLER

Bu hafta bir kahraman olmak zorunda değilsiniz, sadece kendiniz olmalısınız. Yine de son haftalarda o kadar çok rol oynadınız ki gerçekte kim olduğunuzu unuttunuz, bir sorun olabilir. Hayallerinizin peşinden gitmek isterken gözünüz hiçbir şey görmüyor ve ani kararlar alma tehlikesiyle karşı karşıyasınız.

YENGEÇ

Halletmeniz gereken çok büyük bir iş yığını olabilir ama bunun için endişelenmeniz ve şikayet etmeniz bir şeyi değiştirmeyecek. Yapabileceğiniz tek şey kolları sıvamak ve o görevi tek seferde bitirmek. 

ASLAN

Mars şu anda haritanızın en hassas bölgesinde hareket ederken, gizli düşmanlarınızın her köşede pusuya yattığını ve sizi alt etmek için plan yaptığını düşünebilirsiniz. Ancak oyun oynayan onlar değil, yine  hayal gücünüz.

BAŞAK

Basit olması gereken bir işi alt üst eden birine karşı fazla sert olmamaya çalışın. Herkes işlere sizin kadar odaklanmış durumda değil, bu yüzden izin verin ve nasıl yapılması gerektiğini onlara göstermek için zaman ayırın. Bir dahaki sefere doğrusunu yapacaklardır.

TERAZİ

Önümüzdeki birkaç gün içinde, özellikle rakiplerinizin, kavga etmeye cesaret edemediğinize inandıkları iş cephesinde kendinizi daha fazla göstermeniz gerekecek. Peki onlara bu izlenimi veren neydi? Yanlış düşündüklerini kanıtlamak için kendi yolunuzdan çekilin. 

AKREP

Birçok şey yavaş yavaş da olsa istediğiniz tempoya ulaşıyor ve hayatınızı kendi seçtiğiniz doğrultuda ilerletiyorsunuz. Kendi isteklerini size dayatmaya çalışan insanlarla olan savaşınızsa hala devam ediyor. Bu kişiler ne kadar yakınınız olursa olsun kendinizi ve hayallerinizi öncelemek zorundasınız. 

YAY

İhtiyacı olan bir arkadaşınıza yardım etmek isteyebilirsiniz, ancak sorunlarını kendilerinin halletmesine izin verirseniz uzun vadede onlar için daha fazlasını yapmış olursunuz. İnsanlar, yeterince hata yaptıktan sonra kendi çabalarıyla sorunları çözmeyi öğrendiklerinde daha başarılı olurlar. 

OĞLAK

Gezegenler, önümüzdeki birkaç gün içinde bir iş arkadaşınızla veya iş ortağınızla sıkı bir anlaşma yapmanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor. Ortak bir çabaya yaklaşımlarında çok gevşek davrandı ve bunun daha fazla devam etmesine izin vermemelisiniz.

KOVA

Önümüzdeki birkaç gün içinde inanılmaz miktarda iş yapacaksınız ama aynı zamanda zihninize ve vücudunuza iyileşmesi için bolca zaman ayırmanız gerekecek. Süpermen gibi hissetmeniz öyle olduğunuz anlamına gelmez.

BALIK

Saygı duymadığınız insanlardan emir alacak havada değilsiniz. Doğanız gereği iyi bir insan olabilirsiniz ama bazen oldukça sert davranıyorsunuz. Şu an sizin için tek gerçek, maddi sorunlar olabilir. Özellikle hayalleriniz parasal bir engele takıldığında mutsuz olmanız normal ancak bu süreç düşündüğünüz kadar kötü ilerlemeyecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading