Yandex Metrica

10 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

10 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

10 Haziran 2023 Cumartesi günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 10 Haziran 2023 Cumartesi'ye dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat

23.01.2024, 21:00

10 Haziran 2023'te burçlar ne söylüyor? 10 Haziran 2023 burç yorumları nelerdir? 10 Haziran 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

İnsanların söyledikleri çoğu zaman yanıltıcı şeylerden aslında ne kastettiklerini çözme yeteneğiniz, bugün hem profesyonel hem de finansal olarak sizin lehinize çalışacak. Aklınızı başınıza alıp gerçekleri kontrol etmeye devam ederseniz, iyi olacaksınız.

BOĞA

Çoğu gün seni zerre kadar ilgilendirmeyecek bir şey için neden endişeleniyorsun? Sebep ne olursa olsun, bunu aşmalı ve kendin için sadece iyi şeyler istemelisin.

İKİZLER

Yönetici gezegeniniz Merkür bu hafta sonu burcunuza giriyor. Neredeyse anında ruh haliniz düzelecek ve hayat yeniden eğlenceli olacak. Kendinize endişelenecek bir şey olmadığını söylemeye devam ederseniz, inancınız onu bir gerçek haline getirecektir. 

YENGEÇ

Başkalarının size söylediklerinden çok içgüdülerinizin size söylediklerine güvenin. Bir arkadaşınız veya iş arkadaşınız, ikinize de çok para kazandıracak bir fikirleri olduğunu ne kadar çok söylerse, nakit paranızı cebinizde tutmak için o kadar kararlı olmalısınız.

ASLAN

Hayata kendinden emin yaklaşımınız önümüzdeki 48 saat içinde harikalar yaratacak. Aslında, aklınızda belirli bir hedef varsa, ona neredeyse hiç çaba harcamadan ulaşacağınıza inanmak için her türlü neden var. Kendine inanmak senin en değerli özelliğin. 

BAŞAK

Yeni bir plan veya projeye olan hevesiniz, bu hafta sonu size uzun bir yol kat ettirecek. Tek tehlike, ne hakkında konuştuklarını bilmeyen insanların sizi yanlış yöne yönlendirmesine izin vermenizdir. 

TERAZİ

Bu hafta sonu, yetkili bir konumda olan birinin sizin için uğraştığını düşündüğünüz zamanlar olacak, ama bu doğru mu yoksa hayal gücünüz size oyunlar mı oynuyor? Neredeyse kesinlikle ikincisi, bu yüzden hayatı fazla ciddiye alma. 

AKREP

Beklenmedik sorunlarla karşılaşacaksınız ve bunları çözmeye çalışırken her zamankinden daha çok zorlanacaksınız. Moralinizi bozmayın ve farklı cevaplar bulmaya bakın. 

YAY

Herhangi bir finansal karar vermeden önce bir kez düşünün, iki kez düşünün ve ardından bir kez daha düşünün. Pluto haritanızın para alanına geri dönerken, ters giderse maliyetli olabilecek bir planla ilerlemek isteyebilirsiniz.

OĞLAK

Hem kişisel hem de profesyonel konulara doğrudan bir yaklaşım bu hafta sonu en iyi sonucu verecektir. Herkes senin buyurgan davranışından memnun olmayacak ama birinin liderlik etmesi gerekiyor ve eğer başkaları öne çıkma zahmetine katlanamıyorsa, o zaman o kişi sen olmalısın. 

KOVA

Artık eskisi kadar çekici görünmeyen bir hırs hakkında tekrar düşünmelisiniz. Gelecekte size tekrar ilham verdiği bir zaman gelebilir, ancak şimdilik daha ulaşılabilir hedeflere odaklanmak akıllıca olacaktır. 

BALIK

Bu hafta sonu yaptığınız bir şey aileniz ve arkadaşlarınızla iyi gitmeyecek ama bu çok kötü çünkü geniş kapsamlı değişiklikler yapmaya kararlısınız. Onların şüphelerinin sizi engellemesine izin veremezsiniz. Kendinize güvenin.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading