banner2

1 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

1 Haziran 2023 Perşembe günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 1 Haziran 2023 Perşembe'ye dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Kültür / Sanat 01.06.2023, 08:54
Abone ol
1 Haziran 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

1 Haziran 2023'te burçlar ne söylüyor? 1 Haziran 2023 burç yorumları nelerdir? 1 Haziran 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Bugün üzerinde çalışmanız gereken şey sıkıcı olabilir, ancak iyi bir iş çıkarırsanız, bir dahaki sefere daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. 

BOĞA

Her şeyi olduğu gibi tutmak, yeni yöntemler denemekten daha az çaba gerektirebilir, ancak gezegenler değişim zamanının geldiğini gösteriyor. Bugün, özellikle gerçekten öncülük etmeniz gereken iş cephesinde daha dinamik olmaya çalışın.

İKİZLER

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. 

YENGEÇ

Hedef ve isteklerinize giden yolda ilerlemek için pek uygun bir dönemde değilsiniz. Her zamankinden daha fazla geri adım atacaksınız, ileri adım ise pek olmayacak. Sabırlı olun, güzel zamanlar gelecek.

ASLAN

Bağlandığınız bir şeyi bırakmak zorunda kalabilirsiniz, ancak durum buysa, bunu isteyerek yapmalı ve bu konuda yaygara koparmamalısınız. Gezegenler, hayatınızdaki boşluğu doldurmak için yakında daha da iyi bir şeyin olacağını gösteriyor.

BAŞAK

Önümüzdeki 24 saat boyunca akışına bırakın ve beklediğinizin aksi yönde gidiyor gibi görünüyorsanız endişelenmeyin. Nerede olursanız olun, şu an bulunduğunuz yerden on kat daha iyi olacağı garantidir, öyleyse neden endişeleniyorsunuz?

TERAZİ

Haritanızın çalışma alanındaki Satürn, yapmakla görevlendirildiğiniz şey için fazla hevesli olmayacağınız, ancak bu konuda fazla seçeneğiniz olmayacağı anlamına gelir. Şikayet etmeden devam edin ve başkalarının sizin ne kadar gerçek bir profesyonel olduğunuzu görmesine izin verin.

AKREP

Bugün otorite konumunda olan biriyle çatışabilirsiniz ve böyle bir durumda geri adım atmamalısınız. Bu, ne kadar yanlarında olurlarsa olsunlar, haklılık duygunuzun galip geleceği durumlardan biridir.

YAY

Biraz gürültü ve kafa karışıklığına aldırmazsınız ama o kadar çok şey var ki artık başınız ağrıyor. Kendinize, günlük hayatın kaosundan uzakta, düşüncelerinizi toparlayabileceğiniz sakin bir yer bulun ve sonra mücadeleye geri dönün.

OĞLAK

Pahalı bir hata yapma riskine girecek kadar yeni bir işe girmeyin. Acele etmez ve sağlam temellerin yerinde olduğundan emin olursanız, daha sonra sorunla karşılaşsanız bile, müzakere ederek üstesinden gelebilirsiniz.

KOVA

Gezegenler, bir meslektaşınızın başarınızı kıskandığını ve şimdi ile hafta sonu arasında hayatı sizin için zorlaştırmaya çalışabileceğini söylüyor. Artık savunma eylemi yapabileceğinizi biliyorsunuz ve onlara sizi incitme fırsatı vermediğinizden emin olabilirsiniz.

BALIK

Yapılacaklar listenizin hiç küçülmemesi sinir bozucu olabilir, ancak Satürn'ün burcunuzdaki varlığı, test edilmeyi beklemeniz gerektiği anlamına gelir. Sadece üzerinde çalıştığınız şeyin başkalarının değil, kendi çıkarınız için olduğundan emin olun.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!