banner2

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kızına uyuşturucu satmıştı! Döve döve karakola götürdü

Genel 03.08.2022, 11:10

Avcılar’da uzun süredir hareketlerinden şüphelendiği kızının uyuşturucu madde satan şahısla mesajlaştığını gören baba, öfke içerisinde yakaladığı şüpheliyi döverek karakola götürdü. O gergin anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

DÖVE DÖVE KARAKOLA SÜRÜKLEDİ

Şüpheli şahsı yakaladıktan sonra öfkeden deliye dönen baba, tüm cadde boyunca uyuşturucu satan şahsı döve döve karakola sürükledi. Çevredeki vatandaşların da araba ile destek verdiği olayda, cadde üzerinde esnaf olan Yıldız Erden ise o anları şu cümlelerle aktardı:

''Adam kızının telefonunda, başkasının ona uyuşturucu sattığını yakalıyor. Şahıs kıza mesaj atıyor ‘Kaç tane getireyim?' diye. Kızın babası da '10 tane getir' diye mesaj yazıyor. Adam, şahsa buranın adresini veriyor. Uyuşturucu satan çocuk Bağcılar'dan buraya geliyor. Motorla birkaç tur atıyor. O sırada adam telefonla konuşurken yüz yüze geliyorlar. Hemen yakalıyor çocuğu, ayağından sürükleyerek götürüyor. Tekme tokat çocuğu dövüyor. Buradaki esnaflar da çocuğu dövüyor. Adam polisi beklemeden, çocuğu döve döve karakola doğru götürdü.''

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!