banner2

Zeynep Tunuslu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Zeynep Tunuslu ne iş yapıyor?

Vatandaşlar tarafından merak edilen isimlerden birisi Zeynep Tunuslu oldu. Peki, Zeynep Tunuslu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Zeynep Tunuslu ne iş yapıyor? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Kimdir 01.06.2022, 10:34 01.06.2022, 11:05
Abone ol
Zeynep Tunuslu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Zeynep Tunuslu ne iş yapıyor?

Zeynep Tunuslu kimdir merak edilen konular arasında geliyor. Vatandaşlar tarafından merak edilen, "Zeynep Tunuslu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Zeynep Tunuslu ne iş yapıyor?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

ZEYNEP TUNUSLU KİMDİR?

27 Mayıs 1962, Ankara’da dünyaya gelen Zeynep Tunuslu, 2 Mart Muhtırası'nı gerçekleştiren generaller arasındaki Muhsin Batur'un emir subayı, Kurmay Albay Mustafa Kemal Tunusluoğlu ile Ayla Tunusluoğlu çiftinin iki çocuğundan biridir. 1980 yılında TED Ankara Koleji'nden mezun olarak, Hacettepe Üniversitesi İngiliz filolojisi bölümünü, 1980 Darbesi sonrası dönemde bırakmak zorunda kaldı. Sonrasında Milano'ya giden Tunuslu, tekstil sektöründe çalışmaya başladı.

Show Tv'nin Sunduğu 2011 Survivor Ünlüler-Gönüllüler programında ünlüler adasında yarışmış ve elenmiştir. Volkan Karataş'ın senaryosunu yazıp, yönetmenliğini yaptığı 2014 yapımı psikolojik kısa film olan Kelebeğin İkinci Günü'nde başrol oynadı.

ZEYNEP TUNUSLU EVLİ Mİ?

1993 yılında Uzay Heparı ile evlenen Tunuslu'nun Uzay Kanat isminde bir oğlu bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!