Zeynep Bastık kimdir, kaç yaşında? Zeynep Bastık eşi kim?

Şarkıcı Edis ile yaptığı dans sayesinde sosyal medyanın gündemine gelen Zeynep Bastık, araştırılan isimler arasına girdi. Peki Zeynep Bastık kimdir? Zeynep Bastık evli mi? İşte merak edilenler...

Kimdir 10.10.2021, 17:28 10.10.2021, 17:45
Abone ol
Zeynep Bastık kimdir, kaç yaşında? Zeynep Bastık eşi kim?

Zeynep Bastık’ın şarkıcı arkadaşı Edis ile yaptığı dans sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Peki Zeynep Bastık kimdir, kaç yaşında ve nereli? Zeynep Bastık kiminle evli?

ZEYNEP BASTIK KİMDİR?

8 Temmuz 1993 yılında Çanakkale’de doğan Zeynep Bastık, üç yaşındayken ailesinin İzmir’e taşınması sebebi ile ortaokul ve lise eğitimini Çanakkale’de tamamladı. Mutluluk, Yasak Elma, Sil Baştan ve Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli gençlik dizilerinde rol alan Zeynep Bastık, asıl çıkışını ise müzik kariyeriyle yaptı. 2010 yılında yer aldığı “Jackpot” grubu ile müzik kariyerine adım atan Bastık, 2012'ye kadar bu grupla birlikte İzmir, Eskişehir ve Bursa gibi şehirlerde sahne aldı. Bastık, bir süre Anadolu Ateşi'nde dansçı olarak da yer aldı. Murat Dalkılıç'ın "Lüzumsuz Savaş" adlı şarkısına vokalistlik yaptı ve Dalkılıç'ın vokalistliğine üç yıl devam etti. Dalkılıç'ın desteğiyle ilk teklisi "Fırça"yı 2014 yılında yayımladı. Sonrasında vokalistliği bırakarak kendi yolunu çizdi.  Rapçi Ezhel'in "Felaket" adlı şarkısına yaptığı cover ile çıkış yakaladı.Bu cover'lar tanınmasında etkili oldu. Anıl Piyancı ile birlikte 2019'un Haziran ayında "Bırakman Doğru mu?" isimli bir tekli yayımlandı.

ZEYNEP BASTIK KİMİNLE EVLENDİ?

Zeynep Bastık, üç yıldır aşk yaşadığı ve aynı zamanda menajerliğini yapan Tolga Akış ile 2021 yılı Temmuz ayında Çeşme'de yakın arkadaşlarının olduğU görkemli bir düğün ile dünyaevine girdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!