banner2

Yasin Çam kimdir, nerelidir? Yasin Çam Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den neden ayrıldı?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin şivesiyle güldüren ismi Yasin Çam kimdir, nerelidir? Yasin Çam kaç yaşında? Yasin Çam'ın sevgilisi kim? Buyurun detaylara...

Kimdir 19.10.2021, 15:19 19.10.2021, 15:45
Abone ol
Yasin Çam kimdir, nerelidir? Yasin Çam Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den neden ayrıldı?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin oyuncularının hayatı ve kimdirleri merak konusu olmaya devam ediyor. Ege şivesini başarıyla kullanan komik oyuncu Yasin Çam'ın hayatı merak konusu oldu. Kullanıcılar internette 'Yasin Çam kimdir? Yasin Çam aslen nereli? Yasin Çam'ın yaşı kaç? Yasin Çam'ın boyu kaç? Yasin Çam'ın sevgilisi kim? gibi sorulara yanıt aradı. Haberimizde tüm bu sorulara yanıt verdik.

YASİN ÇAM KİMDİR?

Yılmaz Erdoğan'ın ilgiyle takip edilen projesi Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin oyuncularından olan sempatik isim Yasin Çam, 15 Şubat 1987'da İstanbul’da doğdu. Yasin çam çocukluğunu Muğla’nın Milas ilçesinde geçirdi. İlk ve ortaokulunu Milas'ta okuyan Çam, sonrasında lise eğtimini de Milas Anadolu Lisesi’nden alarak mezun oldu.

Lise öğreniminin sonrasında 2006 senesinde lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu'nun Bankacılık Bölümü’nde tamamladı. Çam, tiyatroya olan ilgisi ve  derslerinin yoğun oluşundan ötürü birinci sınıfta neredeyse derslerin tamamından kaldı. Bu durum 2 yıllık okulu 7 senede bitirmesine sebep oldu.

Üniversite okuduğu dönem oyunculuğa merak salan ve birinci senenin sonuna doğdu Marmara Üniversitesi Mizah Kulübü'ne katılan Çam, burada çok da memnun olmadığı bir oyunculuk eğitimi aldı.
Ardından üniversitenin ikinci senesinde tiyatroya ilgisi daha da artınca bu işi hobi olarak değil meslek olarak yapmaya karar verdi. 

2006-2013 seneleri arasında birçok oyunda rol alan Çam, oyunculuğunun yanına oyun yönetmenliği de ekledi. Çam bu sırada üniversitenin 4 yıl boyunca oyunculuk kulübünün de başkanlığını yapmıştı.

Üniversiye eğitimini tamamlayan Çam, mezun olmasının ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı’nı kazandı. Sonrasında 2013-2015 seneleri arasında burada oyunculuk eğitimi aldı. Çam, 2016 senesine kadar bazı reklam filmlerinde de boy gösterdi.

2016 senesinde ilk defa “Hesapta Aşk” sinema filmiyle izleyici ile buluştu. Aynı tarihte “Yüksek Sosyete” filminde de oynadı. 2017 yılında “Nerdesin Birader” ve 2018 yılında  “Aslan Ailem” ile “Elimi Bırakma” isimli dizilerde oyunculuk yaptı.

Yasin Çam, 2016 senesinde BKM Mutfak ile çalışmaya başladı. Bu tarihte “4 Çeyrek 1 Tam” skeçinde yer aldı. 2017 senesinde Yılmaz Erdoğan ile tanışan Çam, ÇGHB Mutfak ekibine dahil oldu.

2019 senesinden itibaren Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda arasında yer aldı ve oyunuyla dikkatleri üzerine çekti.

YASİN ÇAM'IN SEVGİLİSİ KİM

Oyunculuk kariyerine odaklanan Çam, bir röportajında sorulan da aşk var mı, sorusuna “ Buras Survivor gibi buradan aşk çıkmaz”. sözünü söyledi. Bizler de buna istinaden konuyla ilgili başka bir bilgiye sahip değiliz.

YASİN ÇAM NEDEN AYRILDI

Yılmaz Erdoğan'ın bir nevi okul olarak gördüğü ÇGHB projesinden her yıl birileri ayrılıp farklı projelerde yer alıyor. Yasin Çam ile birlikte 19 oyuncu bu yıl kadroda yer almıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!