banner2

Yasak Elma Doktor Selim kimdir? Emre Kızılırmak kimdir, kaç yaşında? Emre Kızılırmak oynadığı dizi ve filmler

Emre Kızılırmak, Yasak Elma'nın kadrosuna dahil oluyor. Oyuncuyla ilgili detaylar merak konusu oldu. Emre Kızılırmak kimdir, kaç yaşında? Emre Kızılırmak hangi dizi ve filmlerde rol aldı? İşte merak edilenler...

Kimdir 11.11.2022, 21:03 11.11.2022, 21:21
Abone ol
Yasak Elma Doktor Selim kimdir? Emre Kızılırmak kimdir, kaç yaşında? Emre Kızılırmak oynadığı dizi ve filmler

Emre Kızılırmak, Yasak Elma'nın kadrosuna Selim Avcıoğlu karakteriyle dahil oldu. Oyuncunun hayatıyla ilgili detaylar araştırılıyor. Emre Kızılırmak'ın kim olduğu, yaşı, oynadığı diziler merak ediliyor. Peki Emre Kızılırmak kimdir, kaç yaşında? Emre Kızılırmak hayatı ve oynadığı diziler...

EMRE KIZILIRMAK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Emre Kızılırmak, 1983 yılında Ankara'da dünyaya geldi. İzmir'de büyüyen ve eğitimini orada tamamlayan Kızılırmak, Aslen Sivas, Gemerek nüfusuna kayıtlıdır. Babası beden eğitimi öğretmeni ve basketbol antrenörüdür. Kızılırmak, küçük yaştan itibaren basketbola başlamış ve DSİ, İzmirspor ve Balçova Belediyesi gibi kulüplerde oynadı.

Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Spor Yüksekokulu Reaksiyon Bölümü'nde tamamladı. Spor eğitmeni olarak mezun olan Kızılırmak, Eskişehir Odun Pazarı Belediyesi'nin tiyatro sınavlarını kazandı. 

Daha sonra İstanbul'da modellik de yapmaya başladı. Kadir Has Üniversitesi oyunculuk bölümünde yüksek lisans yaptı. 

Neşe Erberk tarafından keşfedilen oyuncu, 2007 yılında Best Model Türkiye yarışmasını ikincilikle bitirdi. Oyunculuğa adımını 2009 yılında 'Aşk Bir Hayal' isimli dizide Asteğmen Altay rolünü canlandırarak başladı.

Oyuncu, 2012 yılında Sevda Bayraktar ile dünya evine girdi.

EMRE KIZILIRMAK DİZİ VE FİLMLER

2015 - Bir Deniz Hikayesi
2014 - Kara Para Aşk
2013 - Peri Masalı
2012 - Atlılar
2011 - Dedektif Memoli 
2009 - 2010 - Aşk Bir Hayal 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!